ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Discovery channel - programové tipy na november

12.11.2009 08:39:42 | * q
| Počet zobrazení: 1143x

Aj tento mesiac sa môžete zabaviť s programovými tipmi od Discovery Channel.

Tuning 2008  

Seriál Tuning 2008 predstaví nadaného a veľmi schopného automechanika Ryana Friedlinghausa, ktorý je expertom na prestavby áut. Je zároveň i majiteľom autoopravovne West Coast Customs a svoj tím remeselníkov a technikov vedie netradičným spôsobom. Séria sleduje proces prestavby áut a predvedie nám niekoľko vozidiel, ktoré majú jedinečný osobitý dizajn dielne West Coast Customs, vďaka ktorému sa firma dostala na špičku medzi expertov tuningu. V jednotlivých epizódach uvidíme úžasné autá, ktoré sú dôkazom toho, že tím dielne má nie len cit a zápal pre svoju prácu, ale aj jedinečné schopnosti a skúsenosti. Vedľa úžasných áut stojí nemenej úžasný zoznam ich majiteľov, medzi ktorých patria známi športovci a hollywoodske hviezdy.
Od soboty 7. novembra o 21:00 hod.

picture
 
Sérioví vrahovia 

Seriál Sérioví vrahovia je zameraný na najnotorickejších vrahov na svete. Každá jednotlivá epizóda podrobne skúma inú časť sveta a poukáže na tie najhoršie prípady. V seriáli uvidíte notorických vrahov, akým bol Hannibal z Florencie, moskovský šachovnicový vrah Alexander Pichushkin a netvor Belgicka Marc Dutroux. Uvidíme detektívov, ktorí na prípadoch pracovali a exkluzívne výpovede súdnych znalcov vrátane vyšetrovateľov a forenzných expertov. Každá epizóda divákov vtiahne hlboko do deja a prinesie aj výpovede rodinných príslušníkov obetí. Do seriálu boli zaradené aj policajné zábery, archívne televízne správy, moderná grafika a dramatické rekonštrukcie zločinov.
Od štvrtka 12. novembra o 21:55 hod.

Hry s časom  

Seriál Hry s časom sa vracia na obrazovky televíznej stanice Discovery už v druhej sérii a jeho tím nám pomocou optickej šošovky špeciálnej kamery umožní, aby sme uvideli veci, ktoré sa inak nedajú ľudským zrakom zachytiť. V ich záberoch sa náš svet zdá tak úžasný... Jeff Lieberman a Matt Kearney svojimi supermodernými spomalenými kamerami zachytia rôzne okamihy. Prvá epizóda sleduje nebezpečné počínanie Thomasa Nealiegiho, ktorý do svojho zábavného predstavenia zaradil sekanie, krájanie a drvenie ostrými čepeľami. Tím sa ďalej pohrá so stredovekým prakom a jednu špeciálnu epizódu nafilmuje s heavymetalovou skupinou Metallica.
Od piatku 13. novembra o 21:55 hod.

picture
 
Divy sveta stvorené človekom - Čína 

Čína je známa svojou historickou architektúrou a tradičnými zvyklosťami, stojí tu Veľký čínsky múr a žil tu slávny Konfucius. Súčasná Čína je najľudnatejšou krajinou na svete s najrýchlejšie rastúcou ekonomikou. Seriál Divy sveta stvorené človekom - Čína spojil jej minulosť a súčasnosť a predvádza čínske moderné stavebné inžinierstvo. Je nepopierateľné, že Čína sa preslávila nie len historickými, ale i súčasnými stavbami. Peking kedysi býval mestom bicyklov a prázdnych priestranstiev. Postupne sa však premenil na preľudnené mesto a pre svoje početné obyvateľstvo potrebuje najväčšiu podzemnú dráhu na svete. Diváci sa ďalej dozvedia o divoch sveta stvorených ľuďmi v Šanghaji, kde v roku 2010 prebehne Svetová výstava Expo.
Od utorka 17. novembra o 21:55 hod.

Piata rýchlosť 

Na obrazovky stanice Discovery Channel sa už v 14. sérii seriálu Piata rýchlosť vracia porota bláznivých expertov, aby divákom priniesla najnovšie informácie zo sveta motorizmu, množstvo automobilových správ, aktuálnych trendov, recenzií vozidiel a reportáží. Túto sériu by si rozhodne nemal nechať ujsť žiadny z fanúšikov Piatej rýchlosti. Tím moderátorov sa s divákmi podelí o ďalšie poznatky o rôznych značkách áut. Vicki Butlerová-Hendersonová vezme svetového šampióna v biliarde Ronnieho O'Sullivana na hrôzostrašnú testovaciu jazdu. Jason Plato bude porovnávať Hondu Civic Mugen RR dovezenú z Japonska s Hondou S2000. A Jonny Smith sa stane rozhodcom súťaže v prestavbách áut zvanej Ultimate Street Car.
Od soboty 14. novembra o 21:55

picture
 
Nutné na prežitie 

Bear Grylls sa vracia v novej sérii programu Nutné na prežitie, tento krát do lesov Alabamy. Na vrchole 700 metrov vysokého svahu ho vysadia z vrtuľníka. Odtiaľ musí zostúpiť dole do údolia. Bude zliezať po kmeni obrovského stromu k prudkej rieke. Z naplavených kusov dreva si postaví plť a na nej prepláva perejmi. Plť sa s ním ale nakoniec prevrhne na vrchole prudkého vodopádu. V lesoch narazí na nebezpečného divokého kanca, bude musieť čeliť lesnému požiaru a dokonca sa bez akéhokoľvek zdroja svetla ocitne uprostred vápencovej jaskyne. Ďalšie epizódy sledujú Bearovu cestu za polárny kruh, kde sa popasuje so zamrznutými vodopádmi, bude loviť divoké soby a odolávať najmrazivejším podmienkam na Zemi. Táto séria je ešte viac nabitá napätím než všetky predchádzajúce. Bear nám opäť predvedie, ako prežiť v extrémnych podmienkach v nehostinných kútoch sveta.
Od pondelka 30. novembra o 21:55 hod.

picture
 
Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 1,79
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.