ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Udeľovanie Pamätného listu svätého Gorazda žiakom a študentom

19.11.2009 10:17:19 | * q
| Počet zobrazení: 1462x

Pri príležitosti Dňa študentov 2009 odovzdal minister školstva Ján Mikolaj ocenenia nasledujúcim študentom:

Martin Bachratý  

Gymnázium
Veľká okružná 22
011 09 Žilina

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva na
Medzinárodnej matematickej olympiáde a získanie
bronzovej medaily.

Michal Hagara 

Gymnázium Jura Hronca
Novohradská 1
821 09 Bratislava

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva na
Medzinárodnej matematickej olympiáde a získanie
bronzovej medaily.

Eugen Hruška  

Gymnázium
Komenského 13
920 01 Hlohovec

Za mimoriadne úspešnú reprezentáciu slovenského
školstva na medzinárodných predmetových olympiádach
a získanie zlatých medailí.

Michal Spišiak 

Gymnázium
Grösslingova 18
811 09 Bratislava

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Medzinárodnej fyzikálnej olympiáde
a získanie bronzovej medaily.

Stanislav Hrivňak  

Gymnázium L. Stöckela
Jiráskova 12
085 70 Bardejov

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Medzinárodnej fyzikálnej olympiáde
a získanie bronzovej medaily.

Peter Vanya  

Gymnázium J. Hronca
Novohradská 1
821 09 Bratislava

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva na
Medzinárodnej fyzikálnej olympiáde a získanie bronzovej medaily.

Dušan Nemec 

Gymnázium
Veľká okružná 22
011 09 Žilina

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva na
Medzinárodnej fyzikálnej olympiáde a získanie
bronzovej medaily.

Dominik Štefanko 

Gymnázium A. Vrábla
Mierová 5
934 01 Levice

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Medzinárodnej olympiáde v oblasti chémie
a prírodných vied a získanie strieborných medailí.

Ladislav Hovan 

Gymnázium
Exnárova 10
040 22 Košice

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva na
Medzinárodnej chemickej olympiáde a získanie
bronzovej medaily.

Pavol Ondrisek 

Gymnázium V.B. Nedožerského
Matice slovenskej 16
971 01 Prievidza

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva na
Medzinárodnej chemickej olympiáde
a získanie bronzovej medaily.

Veronika Nógellová 

Gymnázium
Grösslingova 18
811 09 Bratislava

Za úspešnú reprezentáciu slovenského
školstva na Medzinárodnej biologickej olympiáde
a získanie bronzovej medaily.

Samuel Genzor  

Gymnázium sv. Františka z Assisi
J. M. Hurbana 44
010 01 Žilina

Za úspešnú reprezentáciu slovenského
školstva na Medzinárodnej biologickej olympiáde
a získanie bronzovej medaily.

Tomáš Belan 

Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium
Teplická 7
831 02 Bratislava

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na medzinárodných olympiádach v oblasti
matematiky a informatiky a získanie medailí.

Peter Fulla  

SPŠ strojnícka
Hviezdoslavova 6
052 01 Spišská Nová Ves

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Medzinárodnej informatickej olympiáde
a získanie striebornej medaily.

Peter Csiba  

Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium
Teplická 7
831 02 Bratislava

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Medzinárodnej informatickej olympiáde
a získanie bronzovej medaily.

Adrián Gubčo 

Gymnázium F. G. Lorcu
Hronská 3
821 07 Bratislava

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Medzinárodnej geografickej olympiáde
a získanie bronzovej medaily.

Mária Stratilová 

Gymnázium
Poštová 9
042 52 Košice

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na olympiáde enviromentálnych projektov (INEPO)
a získanie zlatej medaily.

Viera Jaklovská 

Gymnázium
Šrobárova 1
042 23 Košice

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na olympiáde enviromentálnych projektov (INEPO)
a získanie striebornej medaily.

Jaroslav Ferenc 

Gymnázium Vojtecha Mihálika
Kostolná116/3
926 01 Sereď

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na olympiádach v oblasti prírodných vied a
získanie bronzových medailí.

Richard Helcman 

Základná škola
Pokroková 119
049 41 Krásnohorské Podhradie

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Medzinárodnej olympiáde environmentálnych projektov (INEPO EUROASIA)
a získanie bronzovej medaily.

Lukáš Boško 

Gymnázium J. Hronca
Novohradská 1
821 09 Bratislava

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Turnaji mladých fyzikov
a získanie bronzovej medaily.

Zuzana Cocuľová 

Gymnázium
Poštová 9
042 52 Košice

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Turnaji mladých fyzikov
a získanie bronzovej medaily.

Mária Kieferová 

Gymnázium sv. Františka z Assisi
J. M. Hurbana 44
010 01 Žilina

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Turnaji mladých fyzikov
a získanie bronzovej medaily.

Marek Buchman 

Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium
Teplická 7
831 02 Bratislava

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Olympiáde Európskej únie v prírodných vedách (EUSO)
a získanie bronzovej medaily.

Martina Paulenová 

Gymnázium
Varšavská cesta 1
010 08 Žilina

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Olympiáde Európskej únie v prírodných vedách
(EUSO) a získanie bronzovej medaily.

Matej Veis 

Gymnázium
Grösslingova 18
811 09 Bratislava

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Olympiáde Európskej únie v prírodných vedách (EUSO)
a získanie striebornej medaily.

Michal Ondruš 

Gymnázium
Grösslingova 18
811 09 Bratislava

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Olympiáde Európskej únie v prírodných vedách (EUSO)
a získanie striebornej medaily.

Matej Balog 

Gymnázium
Grösslingova 18
811 09 Bratislava

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Medzinárodnej olympiáde mladých vedcov (IJSO)
a získanie striebornej medaily.

Silvia Hnátová 

Gymnázium
Párovská 1
950 50 Nitra

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Medzinárodnej olympiáde mladých vedcov (IJSO)
a získanie bronzovej medaily.

Martin Kocmánek 

Gymnázium A. Vrábla
Mierová 5
934 01 Levice

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Medzinárodnej olympiáde mladých vedcov (IJSO)
a získanie brozovej medaily.

Karol Firbas 

Gymnázium
Grösslingova 18
811 09 Bratislava

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Rakúskom turnaji mladých fyzikov (RTMF)
a získanie striebornej medaily.

Michal Juránek 

Gymnázium
Grösslingova 18
811 09 Bratislava

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Rakúskom turnaji mladých fyzikov (RTMF)
a získanie striebornej medaily.

Dávid Hvizdoš 

Gymnázium
Poštová 9
042 52 Košice

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Rakúskom turnaji mladých fyzikov (RTMF)
a získanie striebornej medaily.

Matej Šíp 

Gymnázium J. Hronca
Novohradská 1
821 09 Bratislava

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Rakúskom turnaji mladých fyzikov (RTMF)
a získanie striebornej medaily.

Albert Herencsár 

Gymnázium Z. Kodálya s VJM
Štvrť SNP 1004/34
924 01 Galanta

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Stredoeurópskej olympiáde v informatike (CEO)
a získanie bronzovej medaily.

Vincent Lami 

Gymnázium H. Selyeho s VJM
ul. Biskupa Királya 5
945 01 Komárno

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Stredoeurópskej matematickej olympiáde (MEMO)
a získanie striebornej medaily.

Michal Sekerka 

Gymnázium
Varšavská č.1
010 08 Žilina

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Medzinárodných majstrovsvách ISF vo floorballe
a získanie striebornej medaily.

Dominika Florišová 

Gymnázium,
Školská 2,
018 41 Dubnica nad Váhom

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Medzinárodných majstrovsvách ISF vo floorballe
a získanie bronzovej medaily.

Róbetr Barčík 

Osemročné športové gymnázium
Trieda SNP 54
974 01 Banská Bystrica

za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na Medzinárodných majstrovstvách ISF
v orientačnom behu a získanie bronzovej medaily.

Samuel Furka 

Spojená škola
Metodova 2
831 06 Bratislava

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na medzinárodných súťažiach v oblasti Robotiky.

Daniel Furka 

Spojená škola
Metodova 2
831 06 Bratislava

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na medzinárodných súťažiach v oblasti Robotiky.

Iveta Dobiášová 

Spojená škola internátna
Hrdličkova 7
833 20 Bratislava

Za úspešnú reprezentáciu školy v celoštátnych súťažiach,
predmetových olympiádach, prednese poézie a prózy,
športe a folklórnych súťažiach.

Sofia Otrubová 

Gymnázium
M.R.Štefánika 16
940 61 Nové Zámky

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na MS a Svetových pohároch v tancovaní salsy
a získanie striebornej medaily.

Oliver Otruba 

Gymnázium
M.R.Štefánika 16
940 61 Nové Zámky

Za úspešnú reprezentáciu slovenského školstva
na MS a Svetových pohároch v tancovaní salsy
a získanie striebornej medaily.

Matej Šandor 

Obchodná akadémia
Tehelná 4
920 01 Hlohovec

Za mimoriadne výsledky v tanečnom športe na svetových,
európskych a celoštátnych súťažiach v štandardných tancoch.

Barbora Pagáčová 

Obchodná akadémia
Tehelná 4
920 01 Hlohovec

Za mimoriadne výsledky v tanečnom športe na svetových,
európskych a celoštátnych súťažiach v štandardných tancoch.

Filip Praj 

Športové gymnázium J.Herdu
J.Bottu 31
917 87 Trnava

Za úspešnú reprezentáciu slovenského športu
na svetových pohároch a majstrovstvách Európy v streľbe.

Arpád Szakácz 

Športové gymnázium J. Herdu
J. Bottu 31
917 87 Trnava

Za úspešnú reprezentáciu slovenského športu
na celoštátnych a medzinárodných súťažiach džudistov.

Dominika Glozmeková 

Športové gymnázium J. Herdu
J. Bottu 31
917 87 Trnava

Za úspešnú reprezentáciu slovenského športu
v medzinárodných súťažiach v plávaní
a získanie prvenstiev na majstrovstvách sveta.

Monika Kadlecová 

Gymnázium
Ul.1.mája 905
020 15 Púchov

Za úspešnú reprezentáciu školy na slovenských
i zahraničných súťažiach v zimnom triatlone a cestnej cyklistike.

Jaroslav Zigo 

Obchodná akadémia
Jesenského 259/6
017 44 Považská Bystrica

Za úspešnú reprezentáciu školy
v celoštátnych i medzinárodných súťažiach
v spracovaní textu na počítači.

Lukáš Čvirik 

Stredná odborná škola
Terézie Vansovej 1054/45
010 32 Púchov

Za úspešnú reprezentáciu slovenského športu
na Majstrovstvách sveta v karate v Taliansku
a získanie zlatej medaily.

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 2,25
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.