ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Discovery Channel-programové tipy na február

5.2.2010 08:21:18 | * q
| Počet zobrazení: 1562x

Programové tipy na príjemne strávený čas sú pre všetkých divákov pripravené aj vo februári.

Neskrotná príroda: Útok kobry 

Napínavý seriál Neskrotná príroda ponúka tie najneuveriteľnejšie strety so zvieratami, ktoré kedy zachytili objektívy kamier. Pravdivé, šokujúce a podmanivé epizódy zavedú divákov na výpravu okolo sveta, kde sa zoznámia s ľuďmi, ktorých životy úplne zmenilo stretnutie so zvieratami. Jedinečná grafika zachytáva tieto vrcholné okamihy života v divokej prírode. Pozrite sa na unikátne zábery stretov so zvieratami, mimo iného aj na tie, kde sa návštevník zoo dostane príliš blízko ku klietke ľadového medveďa, rozzúrený slon napadá krotiteľa a potápač sa ocitá tvárou v tvár chobotnici veľkej. Od infarktových situácií až po milé príbehy o najúžasnejších tvoroch na svete - to všetko prináša Neskrotná príroda.
Od pondelka 1. februára o 22:50 vhod.

picture
 
Prežili pohryzenie 

Kanál Discovery uvádza seriál Prežili pohryzenie v rámci sezóny Človek verzus príroda. Predstaví nám obete najhorších a takmer osudových pohryzení zvieratami zo všetkých kútov sveta, od vyprahnutých púští juhozápadu USA po smrtonosné austrálske vody. Každé pohryzenie je podrobené vedeckému rozboru a odhaľuje ničivé následky smrtiacich toxínov po vpravení do ľudského tela. S hrôzou budete sledovať útrapy ženy, ktorú pri návšteve rezervácie veľkých mačiek napadol tiger a príbeh muža rozdrveného sloními čeľusťami. Prostredníctvom rozhovorov s obeťami a ich doktormi a pomocou najmodernejšej grafiky vám tento seriál priblíži nevšednú vedu o prežití.
Od pondelka 1. februára o 21:00 hod.

picture
 
Riečne príšery 

Rybár a milovník extrémov Jeremy Wade sa v seriáli Riečne príšery vydá na lov sladkovodných rýb, ktoré by si pochutnali pokojne aj na ľudskom mäse. Televízna stanica Discovery túto fascinujúcu šesťdielnu sériu uvedie v rámci sezóny Človek verzus príroda. Námetom jednotlivých epizód sú situácie, keď sa človek snaží podmaniť si prírodu, ktorá sa však dokáže tvrdo brániť. Jeremy bude naším sprievodcom na dobrodružnom výlete do nebezpečných miest, kde sa človek musí mať na pozore. V spletitých riekach našej planéty sa ukrývajú takmer nadpozemské stvorenia, ktoré niekedy dorastajú do ohromných rozmerov a číhajú na nepozorných dobrodruhov. Jeremy nám naviac ako skúsený biológ popíše anatómiu niekoľkých vodných zabijakov.
Od pondelka 8. februára o 20:05 hod.

picture
 
Gangy očami Rossa Kempa 

Televízna stanica Discovery v rámci sezóny Rossa Kempa uvádza seriál Gangy očami Rossa Kempa 3, v ktorom sa neohrozený britský herec pokúsi spoznať zblízka štyri ďalšie nebezpečné gangy. Najprv sa vydá do jamajského Kingstonu, kde na vlastné oči uvidí, ako gangy terorizujú miestne obyvateľstvo a bojujú spolu o moc. Potom sa vypraví do Poľska, kde sa zoznámi s miestnymi neonacistickými futbalovými „huligánmi“ a vodcami brutálnej skupiny Stilon Fighters. V každej epizóde bude hovoriť s členmi gangov, ale aj s ľuďmi, ktorí priamo pocítili ich násilie. Seriál prináša zaujímavý pohľad na to, čo členov gangov motivuje k násiliu a ako sa ich spoločnosť snaží kontrolovať.
Od nedele 14. februára o 21:00 hod.

picture
 
Nutné na prežitie / Premiéra 

Televízna stanica Discovery v rámci sezóny Človek verzus príroda prináša seriály, ktoré dokonale popisujú situácie, pri ktorých si človek uvedomí, ako je v porovnaní s prírodnými silami malý. Bear Grylls nám v novej sérii seriálu Nutné na prežitie predvedie ďalšie dobrodružstvá z divočiny či civilizácie. Tento krát sa vydá do Alabamy, za polárny kruh, do Číny a Guatemaly a ďalej do Varšavy. V hlavnom meste Poľska si vyskúša ako prežiť v mestskej zástavbe. Séria je plná nečakaných zvratov a Bear nám ako vždy predvedie, ako prežiť v extrémnych podmienkach nehostinných kútov sveta.
Od pondelka 15. februára o 21:55 hod.

picture
 
Lovci tornád  

Pozývame vás na ďalšiu výpravu do Uličky tornád v USA v novej sérii seriálu Lovci tornád. Pridajte sa k tímu vedcov, nadšencov a výstredných ľudí, ktorých spája ich neobvyklá záľuba: natáčanie filmových záberov zúrivých prírodných živlov. Reed Timmer a jeho tím sa vracia na miesto činu s obrneným filmovým vozidlom zvaným Dominator. Reedov tím súťaží s tímom filmára Seana Caseyeho zo spoločnosti IMAX o to, kto na miesto príde ako prvý. Sean má svoje vlastné obrnené vozidlo zvané Tornado Intercept Vehicle. Zoznámime sa aj s v veteránom, prieskumníkom a známym lovcom tornád Timom Samarasom. K filmárskej práci má mimoriadne pokojný prístup a práve vďaka tomu dokázal zachytiť vskutku neuveriteľné zábery.
Od stredy 17. februára o 21:00 hod.

picture
 
Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 1,87
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.