ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Animal Planet - programové tipy na február

5.2.2010 08:40:41 | * q
| Počet zobrazení: 1236x

Píroda a jej obyvatelia sa vám aj vo februári prihovárajú z televíznej obrazovky stanice Animal Planet.

Veterinárna polícia Miami 

Šestnásta sezóna seriálu Veterinárna polícia Miami sa zameriava na prácu vyšetrovateľov policajného úseku pre presadzovanie humánneho zachádzania so zvieratami v miamskom okrese Dade a na boj proti krutému zachádzaniu so zvieratami. Jednotka vznikla v roku 2005 a jej členovia ochraňujú práva zvierat. Každodenne robia výjazdy k viac než 150 ohláseným prípadom a pokrývajú územie s rozlohou 3 200 kilometrov – od pláží na juhu Miami po floridský národný park Everglades. V tejto sérii sa zároveň predstavujú organizácie, ktoré sa zaoberajú záchranou, adaptáciou a premiestnením zvierat v oblasti Miami a ktoré reagujú na prípady týkajúce sa exotických a divokých zvierat. Patrí k nim horúca linka na hlásenia prípadov s aligátormi floridskej organizácie na ochranu vodných a divokých zvierat, tím rýchleho nasadenia miamského policajného okresu Dade, ktorý má na starosť pohryzenia jedovatými zvieratami a útulok pre divokú zver v oblasti Everglades.
Od stredy 3. februára o 21:55 hod.

picture
 
SOS živočíšnej ríše 

Seriál SOS živočíšnej ríše sleduje prácu organizácie Wildlife Aid, ktorá sa zaoberá záchranou, starostlivosťou a adaptáciou chorých, zranených či osirelých zvierat. Seriálom vás budú sprevádzať spoluzakladateľ organizácie Simon Cowell, ktorý cestuje po vidieku a zachraňuje divokú zver a veterinárna sestra Sara Cowenová, ktorá má na starosť nemocnicu, kde sa stará o svojich zvieracích pacientov. Simonovi a Sare pomáha odhodlaný tím veterinárov, odborníkov na divokú zver a viac než 120 dobrovoľníkov. Práve je jar, ktorá pre členov organizácie Wildlife Aid znamená najrušnejšie obdobie vôbec. Do útulku sa dostáva prvé mláďa jazveca, ktoré brutálne napadol pes. Simon vyslobodzuje muntiaka malého uviaznutého v bráne. Steve, nový člen organizácie Wildlife Aid, sa pod dresom stretne tvárou v tvár s rozzúrenou veveričkou.
Od pondelka 15. februára o 15:25 hod.

picture
 
Tajuplné tvory ostrova Jao 

Tento okúzľujúci seriál sa odohráva v samotnom srdci delty rieky Okavango v Botswane. Na prekrásnom ostrove Jao je uväznené množstvo tajomných a záhadných tvorov, ktorých od pevniny delí voda. Po brutálnej smrti svojho vodcu sa skupina langúst južných, nazývaných Pruhovaní bratia, vydáva na impozantnú cestu za novým domovom. Sledujte životy týchto vzácnych a fascinujúcich tvorov a zažite nebezpečenstvo, ktoré prináša zmena ročných období. Pozrite sa na problémy, ktorým čelia a na stále ťažší boj o prežitie. Jednotlivé epizódy sú pretkané spormi, škandálmi či intrigami a verne vystihujú skutočné a málo známe správanie divokej zvere.
Od nedele 14. februára o 12:40 hod.

picture
 
Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 3,10
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.