ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

PIME Award for Communications Excellence

11.3.2010 15:18:59 | * q
| Počet zobrazení: 1426x

16. februára 2010 boli v Budapešti vyhlásené výsledky súťaže o najlepší komunikačný projekt v jadrovom odvetví „PIME Award for Communications Excellence“. Táto cena sa odovzdáva v rámci každoročnej konferencie PIME (Public Information Materials Exchange) organizovanej Európskou nukleárnou spoločnosťou (ENS). Zvíťazil Rosatom s projektom vytvorenia siete informačných stredísk.

 

Hlasovanie delegátov prebiehalo počas dvoch dní. Skončilo sa 16. februára o 11:30 stredoeurópskeho času. Na záverečnom zasadnutí konferencie bol oznámený výsledok voľby delegátov PIME, ktorí väčšinou hlasov prisúdili víťazstvo ruskému projektu: Vytvorenie siete informačných stredísk pre jadrovú energiu (otvorená akciová spoločnosť Atomexpo ),

Od roku 2008 otvorila štátna korporácia Rosatom informačné strediská pre atómovú energiu v hlavných mestách regiónov, kde sa nachádzajú jadrové objekty a zariadenia. Dnes už návštevníkov vítajú štyri takéto strediská (v Tomsku, Voroneži, Rostove nad Donom a v Kaliningrade). Okrem toho bola otvorená aj špecializovaná trieda na Moskovskom lýceu č. 1547. Ďalšie informačné stredisko bude otvorené v meste Murmansk na palube atómového ľadoborca Lenin.

Úlohou informačných stredísk je poskytovať návštevníkom informácie o podstate atómového priemyslu a o mieste jadrovej energetiky v súčasnom svete v pútavej forme. Strediská využívajú multimediálne nástroje, ktoré umožnia návštevníkovi preniknúť priamo do deja počas trvania programu „Putovanie do sveta jadrovej energetiky“.

Ako sa uvádza v materiáloch konferencie, cena PIME sa udeľuje spoločnostiam za najkreatívnejšiu stratégiu a využívanie názorných a inovačných komunikačných nástrojov, ktoré im pomáhajú byť bližšie k cieľovým skupinám.

Na konferencii PIME sa zúčastňujú odborníci pre styk s verejnosťou a komunikační špecialisti, ktorí vytvárajú celonárodnú politiku v oblasti využitia jadrovej energie na úrovni vlády, regulačných orgánov, energetických spoločností, odborných združení pracovníkov jadrového odvetvia, ako aj z verejných organizácií.

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 3,63
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.