ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Discovery channel - programové tipy na apríl

29.4.2010 12:19:29 | * q
| Počet zobrazení: 970x

Piata rýchlosť  

Televízna stanica Discovery v rámci sezóny Mesiac s turbomotormi odvysiela ďalšiu sériu seriálu Piata rýchlosť, ktorý divákom prinesie posledné novinky zo sveta motorizmu. V tejto už 16 sérii uvidíte tie najúžasnejšie a najrýchlejšie vozidlá, ale aj odvážne kaskadérske kúsky moderátorov seriálu, pri ktorých sa vám bude tajiť dych. Uvidíme preteky automobilov Ford Focus RS a Mitsubishi Evo X. Ktorý z nich nakoniec zvíťazí? Jonny Smith navyše otestuje elegantné Audi R8 V10 a držiteľ olympijskej medaile vo veslovaní Matthew Pinsent sa pokúsi nájsť pre seba auto, ktoré by pre neho pri jeho výške bolo dokonalé.
Od soboty 3. apríla o 21:55 hod.

picture
 
Americký chopper 

Americký chopper sa na televíznu stanicu Discovery vracia v rámci sezóny Mesiac s turbomotormi v novej sérii. Seriál približuje prácu a život vo svetoznámej firme Orange County Choppers (OCC), ktorá vyrába na objednávku stavané motorky. Hlavou tejto rodinnej firmy je Paul Teutul Senior. Oba jeho synovia Paul Teutul Junior a Mikey pre dlhodobé nezhody s otcom z firmy nedávno natrvalo odišli a založili si svoje vlastné firmy. Keď Paul Junior dielňu OCC navštívi po štyroch mesiacoch od svojho odchodu, čoskoro je jasné, že jeho nezhody s otcom sa ešte viac prehĺbili. Ale hádky stranou, hlavným námetom tejto série je Paulova práca na ojedinelej objednávke. Má za úlohu vyrobiť stroj, ktorý je kombináciou choppera a kresla na kolieskach a zároveň prvý hybrid - chopper poháňaný elektrinou.
Od soboty 3. apríla v 20:05 hod.

picture
 
Trojmetrákový panic 

Televízna stanica Discovery v rámci sezóny Ľudské príbehy odvysiela seriál Trojmetrákový panic. David Smith vážil 286 kilogramov a aj napriek tomu, že mu lekári predpovedali, že sa nedožije tridsiatky, snažil sa nájsť si priateľku. Po čase sa mu podarilo zhodiť 178 kilogramov, je v omnoho lepšej forme, cíti sa zdravý a dúfa, že doženie stratený čas a nájde si družku. Zoznamovanie so ženami však pre neho nie je ľahké. Budeme sledovať Davida pred jeho prvým rande, ktorým ale jeho hľadanie lásky nekončí. Čaká ho množstvo schôdzok naslepo, zoznamky na internete, rýchlozoznamovania a dokonca aj koučing vo flirtovaní. Pozrime sa, či sa Davidovi podarí obrátiť sa raz a navždy chrbtom ku svojej obéznej minulosti a nájsť šťastnejšiu budúcnosť.
Od štvrtka 15. apríla o 21:55 hod.

picture
 
Poltonový teenager 

Televízna stanica Discovery v rámci sezóny Ľudské príbehy uvedie príbeh devätnásťročného Billyho Robbinsa. Tento mladík žije so svojimi rodičmi a váži cez 360 kilogramov. Rovnako ako väčšina ostatných teenagerov Billy trávi svoj čas tým, že je, spí, pozerá sa na televíziu a hrá videohry. Kvôli nadváhe je však málokedy schopný opustiť svoje kreslo na kolieskach. Pretože nie je schopný sa sám o seba postarať, je absolútne závislý na svojej matke Barbare, ktorá sa láskyplne stará o všetky jeho potreby. Kŕmi ho, kúpe ho, upratuje po ňom, pozerá sa s ním na televíziu a dokonca spí v rovnakej miestnosti ako on. Billy si nedávno uvedomil, že jeho každodenná strava donedávna mala výživnú hodnotu 8 000 kalórií a že pokiaľ sa chce konečne osamostatniť a vymaniť spod starostlivosti svojej matky, ale hlavne prežiť 20. narodeniny, bude musieť radikálne zmeniť stravovacie návyky.
Od štvrtka 8. apríla o 21:00 hod.

picture
 
Technické vymoženosti 

Seriál Technické vymoženosti, ktorý má premiéru na televíznej stanici Discovery Science, neoficiálne predvádza a hodnotí najmodernejšie technológie, aby vám už dnes umožnil nazrieť do vynálezov budúcnosti. Tím odborníkov unikátnym spôsobom testuje rôzne spotrebné predmety a predvádza ich a sprístupňuje divákom. Jednotlivé epizódy vás zoznámia s funkčnosťou daných technických vymožeností, od prehrávačov MP3 a videokamier po prehrávače DVD a lyžiarske bundy so zabudovaným zariadením Bluetooth, a odhalia, či ich používanie vôbec stojí za to. Seriál sa zameriava aj na desať najekonomickejších vymožeností a skúma tie najlepšie, najhoršie a dokonca aj tie, ktoré by vás ani nenapadlo použiť.
Od piatku 16. apríla o 21:00 hod.

picture
 
Vrcholné inžinierstvo 

Program Vrcholné inžinierstvo, ktorý je súčasťou cyklu Mesiac planéty Zem stanice Discovery Science, sa sústredí na metódy šetrné k životnému prostrediu, ktoré inžinieri využívajú na to, aby budúcim generáciam zaručili mestá s dostatkom energie. V seriáli sa dozviete, ako sa pomocou slnečnej energie, nukleárnej fúzie, vetra a pary vytvára udržateľný život pre všetky živé tvory. Pozrite sa, ako sa rôzne krajiny púšťajú do ambicióznych projektov s cieľom znížiť spotrebu energie. Uvidíte napríklad uhlíkovo neutrálne mesto na Strednom východe, mrakodrap v Číne, ktorý produkuje vlastné zásoby energie a vody, elektráreň využívajúcu atómovú energiu a geotermálnu stanicu, ktorá vŕta hlboko do zeme. Zoznámite sa s procesmi, ktoré ponúknu pomocnú ruku svetu, ktorému dochádzajú zdroje.
Od utorka 20. apríla o 21:00 hod.

picture
 
Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 2,88
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.