ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

V súťaži s HP môžete napísať Ježiškovi

6.12.2010 20:26:16 | Q
| Počet zobrazení: 1054x

1. decembra onštarovala spoločnosť HP súťaž „List Ježiškovi“, ktorá je súčasťou kampane na podporu novej revolučnej technológie HP ePrint. Vďaka tlačiarňam s touto technológiou môžu používatelia tlačiť dokumenty či fotografie z akéhokoľvek zariadenia odkiaľkoľvek na svete jednoducho odoslaním e-mailu na adresu tlačiarne. Úlohou súťažiacich je napísať do listu Ježiškovi koho, ako a prečo by si priali na Vianoce obdarovať nejakým originálnym darčekom.

O súťaži List Ježiškovi 

Súťaž bude prebiehať od 1. do 20. decembra 2010. Úlohou súťažiacich bude vyplniť prostredníctvom webových stránok www.hplistjeziskovi.sk list pre Ježiška a odoslať ho na adresu webovej HP tlačiarne list.jeziskovi@hp.com. V liste budú súťažiaci špecifikovať, koho zo svojich blízkych, akým darčekom a prečo práve týmto darčekom alebo darčekmi by si priali obdarovať. Na konci súťaže vyberie porota 10 najoriginálnejších, najkrajších vianočných prianí a pisateľov odmení sumou 165 eur na splnenie prianí pre ich blízkych.

Tlačiarne s technológiou HP ePrint 

Sú to prvé tlačiarne, ktoré majú priamy prístup na web stránky alebo k aplikáciám, ako sú napríklad maľovanky s obľúbenými postavičkami z 3D filmov či prednastavené formuláre, ako napríklad hra sudoku, riadkovaný, notový alebo milimetrový papier, plánovač a podobne. Každá tlačiareň s technológiou HP ePrint má jedinečnú e-mailovú adresu, ktorá odosielateľovi umožňuje tlačiť rovnakým spôsobom, ako keby odosielal bežný e-mail. Dokumenty sa dajú tlačiť vďaka systému HP ePrint z mobilného telefónu na domácej alebo kancelárskej tlačiarni, prípadne na verejnom mieste, kde je tlačiareň k dispozícii, napríklad v hoteli. Posielať na tlač je možné dokumenty súpravy Microsoft® Office, Adobe® PDF súbory a JPEG obrázkami. So všetkými novými tlačiarňami je bezplatne dodávaný aj nový softvér HP Photo Creations, ktorý umožňuje tvoriť fotoalbumy, kalendáre a iné zábavné projekty.

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 4,01
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.