Publicistika

Články / Technika / Práčka za IQ

Práčka za IQ

30.5.2007 08:11:10 | * q
| Počet zobrazení: 1042x

Prúdi vo vás inteligencia? Vo mne áno! Moje meno je Mr. Genius a som superinteligentná práčka.

 

Takto sa nám nová práčka prihovára zatiaľ iba z obrázku, nepotrvá však asi dlho, kým k nám prehovorí sama aj v realite.
Prečo superinteligentná? Výrobca tvrdí, že dokáže sama odstraňovať škvrny (vďaka inteligentnému priebehu programu, pohybov jedinečného bubna a špeciálne formovaným asymetrickým unášačom). Aj keď na to nevyzerá, prací bubon má objem až 65 litrov, čo znamená, že v ňom môžete oprať až 8 kg špinavej bielizne. Na displeji vám ukáže nielen hmotnosť vloženej bielizne, ale aj odporúčanie, koľko pracieho prášku je vhodné použiť. Priehradka na pracie prostriedky sa navyše čistí sama.

 

Mr. Genius poskytuje niekoľko jedinečných programov: Ochrana pred pokrčením zabezpečí šetrné odstredenie bielizne a vyhladenie väčšiny záhybov, outdoor/ indoor súčasne operie i naimpregnuje outdoorové oblečenie a program Super 15 vyperie 2 kg špinavej bielizne za neuveriteľných 15 minút (hlavné pranie, pláchanie aj odstreďovanie).
Ak sa vám zdajú nové funkcie výhodné a práčku by ste radi mali aj vo vlastnej domácnosti, nemusíte za ňu zaplatiť vyše 36 000 korún. Stačí, ak sa do 30.6. zapojíte do krátkeho IQ testu na www.mistergenius.sk a dosiahnete najvyššie skóre. Mr. Genius je váš!