ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Aký televízor sa hodí do Vášho priestoru? Vďaka novej aplikácii si ho môžete dopredu vyskúšať...

2.8.2012 10:15:33 | * q
| Počet zobrazení: 1717x

Bezplatná aplikácia Philips TV Buying Guide Vám umožní vybrať si najvhodnejší TV produkt podľa toho, ako bude naozaj vyzerať u Vás doma alebo v práci.

 

Súčasťou aplikácie je aj individuálne poradenstvo pri výbere vzhľadom na veľkosť miestnosti a rozpočet.
Bratislava, 24.júl 2012 - Nákup nového televízora je nepochybne vzrušujúca záležitosť. Nákupný proces by však nemal byť komplikovaný a stresujúci. TP Vision prichádza s bezplatnou aplikáciou, ktorá uľahčuje výber TV a navyše je zábavná a užívateľsky jednoduchá.

Bezplatná aplikácia používa systém AR (tzv. Augmented Reality, AR – Rozšírená realita). Týmto systémom je možné preniesť veľkosť Philips televízora virtuálne do konkrétnej miestnosti pred samotným nákupom. Stačí si vytlačiť AR marker, umiestniť ho do plánovaného priestoru pre nový televízor, spustiť aplikáciu a zamieriť zariadenie (telefón) na marker. Na stene sa objaví virtuálny 3D model televízie najvhodnejší pre daný priestor.

V ďalších krokoch aplikácia umožní doladiť konkrétny výber, či už na základe rozpočtu, veľkosti displeja, dizajnu, kvality obrazu - alebo kombinácie všetkých parametrov. Virtuálny sprievodca poskytuje interaktívne rady podľa individuálnych kritérií.

Zákazníci si tak jednoducho môžu prezerať modely televízorov umiestnených na stojane, alebo pripevnených na stenu. Môžu chodiť po celej miestnosti a pri kliknutí na “hotspoty” získajú podrobný popis výhod konkrétneho umiestnenia. Zákazník si môže namodulovaný set pozrieť buď s “vypnutou” obrazovkou alebo bežiacim programom a taktiež má možnosť vyskúšať si unikátnu funkciu Ambilight. Snímok odporúčaného modelu v danom priestore je možné odfotiť a zdieľať.

Bezplatná aplikácia TV Buying Guide je dostupná on-line vo vyše 30 krajinách v 18 rôznych jazykov vrátane slovenčiny. Sexy aplikáciu TV Buying Guide si môžete stiahnuť z App Store alebo Android Market, a samozrejme v iTunes a Google Play.

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 1,17
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.