picture

Pripravte sa na lyžiarsku sezónu!

28.11.2013 23:24:44 | Ján Klučár
www.ski-simulator.sk | Počet zobrazení: 1554x

Prvý sneh rozhorel v srdciach skalných lyžiarov malý plamienok. S pribúdajúcimi zimnými dňami a blížiacimi sa sviatkami sa táto túžba rozhorí aj v srdciach rekreačných lyžiarov. Ak uvažujete, ako si tohtoročnú lyžovačku skutočne užiť, začnite v prvom rade naberať kodíciu. Bez nej vás o chvíľu začnú bolieť nohy a na svahu nevydržíte tak dlho, ako by vaše srdce chcelo. Navyše, so správnou prípravou znížite aj riziko úrazu.

 

Okrem behania po schodoch, či posilňovania vo fitku existuje aj efektívnejší spôsob ako sa na lyžiarsku sezónu pripraviť - lyžiarsky trenažér PRO SKI simulátor. Verne napodobňuje pohyb na lyžiach, vďaka čomu vám pomôže nielen nadobudnúť kondíciu, ale aj zdokonaliť techniku lyžovania. Vďaka originálnej konštrukcii trenažér využívajú začiatočníci, skúsení lyžiari, profesionálni pretekári, ale aj nelyžiari.

Simulátor posilňuje svaly na celom tele, najmä boky, zadok a stehná. Okrem toho, že ho nájdete vo fitnes centrách, môžete si ho zakúpiť, alebo zapožičať aj k vám domov. Vybrať si môžete zo 4 základných modelov alebo ich kombinácie. Cena je od 959 eur, v prípade zapožičania 239 eur na mesiac.

Prečo sa oplatí pripraviť na lyžovačku so simulátorom?

Až po kvalitnej príprave zistíte, ako si lyžovanie skutočne užiť
Pravidelné cvičenie znižuje riziko zranenia
Simulátor má kvalitnú konštrukciu stavanú aj na vysokú záťaž
Poskytuje rôzne veľkosti a kombinácie, z ktorých si vyberie každý
Jeho využívanie je veľmi jednoduché a efektívne
Posilňuje svaly na celom tele, najmä boky, zadok a stehná
Cvičenie na ňom prospieva kardiovaskulárnemu systému
Je vhodné na domáce využitie aj do fitnes centier


Power Ski Machine Video


Viac info na www.ski-simulator.sk