picture

Chrobáčikovia: Údolie stratených mravčekov v stereoskopickom 3D

24.3.2014 23:07:27 | Ján Klučár
Itafilm | Počet zobrazení: 3019x

CHROBÁČIKOVIA SA VRACAJÚ V STEREOSKOPICKOM 3D !

 

Na malebnej lesnej čistinke sa jedného dňa rozpúta nepriateľstvo medzi kolóniami čiernych a červených mravcov. Príčinou sporu sú zvyšky jedla z pikniku, ktoré tam zanechal mladý pár. Odrazu sa uprostred znepriatelených strán objaví odvážna lienka... a ako to celé dopadne -či dobro a odvaha nakoniec zvíťazia- všetci priaznivci Chrobáčikov už nepochybne vedia.

Na Vianoce 2013 uviedla spoločnosť Itafilm do slovenských kín animovanú rozprávku Chrobáčikovia: Údolie stratených mravčekov. Pre veľký úspech sme sa rozhodli opätovne preniesť tento jedinečný mikrokozmos plný farieb a fantázie na filmové plátna a to v podobe dvojtýždňového premietania v stereoskopickom 3D pri príležitosti Medzinárodného dňa detí.

Tento celovečerný projekt je kombináciou úžasných záberov skutočnej prírody a postavičiek vytvorených počítačovou animáciou. Je nakrútený 3D stereoskopickou kamerou, takže z technického hľadiska ide o svetovo unikátny projekt! Táto originálna technológia umožní divákom lepšie nahliadnuť do sveta Chrobáčikov a nepochybne prinesie realistickejší filmový zážitok. Očarí dokonalosťou tvarov, zvukmi a hĺbkou obrazu. Divák si naplno vychutná aj ten najmenší detail, hmotu a pohyb, ktoré nemali možnosť naplno vyniknúť vo formáte 2D.

Chrobáčikovia: Údolie stratených mravčekov 3D v slovenských kinách od 29. mája 2014

www.itafilm.sk