ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Discovery channel - programové tipy na december

10.12.2007 10:45:53 | * q
| Počet zobrazení: 2192x

Ničitelia mýtov 

Pripojte sa k Adamovi Savageovi a Jamiemu Hynemanovi, keď dekódujú, demystifikujú a uvádzajú na pravú mieru najzáhadnejšie mestské mýty a legendy popovej kultúry v najnovšej časti seriálu “Mythbusters”. Za pomoci súčasnej najmodernejšej techniky títo chlapíci podrobia skúške každý mýtus a oddelia pravdu od lži. V týchto najnovších častiach seriálu Adam a Jamie odhalia pravdu o takých mýtoch, akými sú napríklad podvodné auto alebo rýchlostná kamera. Seriál obsahuje aj špeciálne vydanie o pirátoch “Pirate Special”, v ktorom Mythbusters prejdú krížom-krážom sedem morí pri hľadaní povestí o pirátoch a fámach o námorníctve a pozrú sa zblízka na vychýrené charakteristické predmety, používané pirátmi: ohromný kanón, ktorý ostreľoval nepriateľské lode, slávnu náplasť na zalepenie úplne zdravého oka a starú fľašu rumu, ktorá mala pomôcť pirátom pri ďalšej dobrodružnej bitke.
Od pondelka, 31. decembra o 16.00 hod.

picture
 
Nezničiteľní 

Štyria neohrození reportéri experimentujú sami na sebe, aby odkryli tajomstvá najväčšieho stroja, aký bol kedy stvorený: ľudské telo. Pozrite si program “Nezničiteľní”, hŕstku odvážnych reportérov s ich až nezdravou túžbou skúsiť všetko to, čo ponúka biologický život. Sú pripravení urobiť so svojimi telami hocičo, samozrejme, všetko v mene vedy! V jednotlivých častiach seriálu sú naši štyria neohrození aktéri rozhodnutí skúmať možnosti ľudského tela až po krajnú hranicu, ba dokonca aj za ňu. Tento tím nebojácnych vedeckých výskumníkov sa stretne s neuveriteľnými ľuďmi z celého sveta, predvedie smrteľne nebezpečné kaskadérske kúsky a uskutoční sám na sebe absolútne šialené experimenty.
Od piatku, 28. decembra o 21.30 hod.

picture
 
Najtvrdšie kmene na svete 

Boli by ste ochotní pracovať v takom povolaní, kde by vaša šanca prežiť bola len 1 : 100? Napríklad 500 m pod povrchom Zeme premiestňovať ročne 100 miliónov ton rudy a odpadu? A čo by ste povedali na to, keby ste mali strážiť 7 000 kusov bezbranného dobytka pred divými jaguármi a pumami – na chrbte koňa? Nie každý z nás by bol ochotný takúto prácu vykonávať, ale našťastie je na svete mnoho takých, ktorí sa na to podujmú. Títo muži, vyzbrojení náradím pre rôzne profesie, vytvárajú dnes moderné branže. Unikátny kódex bratstva, cti a lojálnosti ich spája do bratského spoločenstva silnejšie ako krv. Hostiteľ seriálu Ben Anderson zavedie divákov kanálu Discovery Channel na cestu krížom-krážom po svete, aby spoznali, čo znamená stať sa súčasťou “Najtvrdších kmeňov na svete”.
Od pondelka, 10. decembra o 22.00 hod.

picture
 
Football Hooligans International 

Všetci vieme, že futbaloví výtržníci - “rowdies” - sa zrodili vo Veľkej Británii. Ale nepekná, násilnícka stránka tejto nádhernej hry sa brutálne prejavuje aj inde, veď futbalové násilie prekvitá vo všetkých krajinách sveta. Program “Football Hooligans International” uvádza Danny Dyer, hviezda filmu “Football Factory”, ktorý nám predstaví historickú i súčasnú tvár futbalového násilia vo Veľkej Británii. Danny bol fascinovaný touto témou, čo ho viedlo k rozhodnutiu vytvoriť prieskum výtržníctva ako jedinečnej subkultúry. Z tejto unikátnej perspektívy sa divák vydá na cestu do brutálneho a niekedy bizarného sveta futbalového výtržníctva. Počas cesty okolo Európy a Južnej Ameriky sa Danny stretne s “firmami” a preskúma sociálne stránky problému chuligánstva, ako ich formovali mestá, kde násilníctvo vzniklo, a to kultúrnu integráciu, cudzie spôsoby správania sa alebo kultúru užívania drog.
Od nedele, 2. decembra o 22.00 hod.

picture
 
Najbohatší ľudia sveta 

Najbohatší ľudia sveta
Seriál “Najbohatší ľudia sveta” zavedie divákov do všetkých kútov sveta, aby okúsili chuť luxusného štýlu života milionárov. Aký by bol život, keby sme mali obrovský majetok? Všetci sme už snívali o obrovskom súkromnom bohatstve a rozmýšľali o tom, na čo by sme ho použili a kam by sme vycestovali. V seriáli “Najbohatší ľudia sveta” sa budeme môcť stretnúť s tridsiatimi dvoma multimilionármi, ktorí dokázali svoj sen premeniť na realitu. Kto sú to? Ako to dokázali? Seriál “Najbohatší ľudia sveta” je o ľuďoch z celej zemegule, od Severnej a Južnej Ameriky až po Ďaleký východ, od Európy až po Stredný východ a Afriku a umožní nám spoznať niekoľko mimoriadne úspešných ľudí aj ich hýrivý životný štýl. Zistíme, čo pre nich majetok znamená, ako im ich bohatstvo umožňuje pomáhať iným, ako ho získali a ako si ho užívajú, aby si splnili každú túžbu.
Od nedele, 9. decembra o 16.00 hod.

picture
 
Bratia Ludolfovci 

Ludolfovci sú takmer perfektná rodina: šťastní, rešpektujúci jeden druhého, spokojní so svojím životom a vždy ochotní pomôcť jeden druhému. Predsa však táto rodinka nie je až taká stereotypná, ako by si človek myslel. Seriál „Ludolfovci“ nám predstaví štyroch bratov žijúcich uprostred štyroch miliónov kusov kovového odpadu, v maličkej dedinke v regióne Westerwald, kde prevádzkujú rodinný podnik na zber surovín. Títo štyria bratia trávia svoje dni zberom a predajom šrotu, a tiež opravou áut, aby ich vrátili do pôvodnej podoby. Každý z týchto štyroch bratov má svoju vlastnú osobnosť a charakter, čo robí zo seriálu „Ludolfovci“ jedinečnú, humornú a niekedy dokonca až trošku sentimentálnu „podívanú“.
Od soboty 15. decembra o 22.00 hod.

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 2,15
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.