ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Discovery channel - programové tipy na január

2.1.2008 08:05:12 | * q
| Počet zobrazení: 1242x

Skutoční hrdinovia 

Využívajúc rovnaký príbeh ako seriál Takmer som to neprežil, najnovšie diely Skutočných hrdinov vám odhalia skutočné momenty zo života, kedy sa každodenná situácia zmení na totálnu katastrofu a z nič netušiaceho náhodného okoloidúceho sa stane obetavý superhrdina s nadľudskými schopnosťami. Príbehy “Skutoční hrdinovia” načierajú hlboko do psychiky hrdinov a diskutujú o okamžitom rozhodovaní sa, medzi konaním a nekonaním, medzi životom a smrťou. Seriál odhaľuje dilemy, ktoré musia riešiť nič netušiaci okoloidúci: Čo by mali urobiť? Čo urobia? Ako to urobia? Jeden nesprávny pohyb a všetci zahynú. Pri sledovaní tohto výnimočného programu sa prichytíte, že zadržiavate od strachu dych, budete ohromení a zíde Vám na um myšlienka: mám aj ja v sebe “gén hrdinu”?
Od stredy 9. januára o 21:00 hod.

picture
 
Najtvrdšie práce na svete 

Kto už len vezme prácu, v ktorej každý deň môže prinášať nebezpečenstvo života a smrti? Kedy sa môže táto zmena premeniť na ich poslednú v živote? Každý týždeň sledujte program nazvaný Najtvrdšie práce na svete, v ktorom bude váš hostiteľ Curt Doussett cestovať po krajine a predstavovať vám odvážnych ľudí, ktorí túto dilemu riešia denne. Curt sa bude stretávať s ľuďmi, ktorí dobre poznajú takéto „pracovné prostredie“, „vyškolia a prevedú” nás spoločne cez zamestnania, ktoré sú na míle vzdialené od nudy. Bez ohľadu na nebezpečenstvo, ktoré prinášajú niektoré povolania, Curt bude vždy v strede diania, bude sa celý od potu snažiť o vlások uniknúť, a ak sa mu to podarí, prejde všetkými týmito skúškami so zdravou kožou.
Od pondelka 14. januára o 22:00 hod.

picture
 
Špinavá práca 

Špinavá práca kombinuje jemné umenie s pestovaním a zberom zemiakov, brodenie sa odpadom, ktorý produkujú morky s možnosťami jeho využívania ako hnojiva, či využitie výskumu zvratkov, ktoré produkujú sovy, na ochranu ohrozených druhov. Existuje iba jedna show, ktorá sa snaží o toto všetko – pridajte sa k nám na Discovery a pozrite si úplne nové “odporné” príbehy seriálu Špinavá práca, ktorými vás bude sprevádzať hostiteľ a nováčik Mike Rowe. Mike pokračuje v putovaní po USA a hľadaní ťažko pracujúcich skupín žien a mužov, ktorí pri plnení svojich každodenných povinností a úloh bojujú so strachom, nebezpečenstvom a odporným zápachom. V každej časti spoznáme takpovediac “z prvej ruky” čo to znamená, mať takéto odpudzujúce zamestnanie. V nových častiach seriálu bude Mike Rowe “zápasiť” s pštrosmi, loviť kraby, klásť strešnú krytinu, vyrábať syr a vyskúša si aj mnoho iných profesií.
Od pondelka 21. januára o 20:00 hod.

picture
 
Z úbožiaka boháčom 

Čo je to už len za nápad – čo keby ste si namiesto nového automobilu od predajcu alebo cez inzerát v novinách našli svoje nové približovadlo na autovrakovisku? Seriál Z úbožiaka boháčom sa vracia na obrazovky so svojou druhou sériou, a spolu s ním aj motorkársky nadšenec Vic ki Butler-Henderson a odborník na ojazdené automobily Dominic Littlewood. Obidva títo nadšení šialenci si budú spolu s tímom odborníkov na opravy havarovaných vozidiel vyberať na autovrakoviskách vo Veľkej Británii najlepšie autá a budú sa snažiť dostať ich späť na cesty. Osobité a osobitné požiadavky budúcich majiteľov budú samostatnou výzvou. Vždy v dvoch častiach budeme spoločne sledovať opravu jedného auta, vrátane zháňania a podrobného vysvetľovania o náhradných dieloch, špecializovaných opravách, testovacích jazdách a správach o ich celkovom stave.
Od stredy 23. januára o 16:00 hod.

picture
 
Piata rýchlosť 

Piata rýchlosť sa spolu s rýchlymi a šialenými odborníkmi vracajú na Discovery Channel, aby poskytli našim divákom najnovšie informácie o svete motocyklov. Vicki Butler-Henderson, Tom Ford, Tiff Needell, Jason Plato a Jon Bentley vás zaplavia novinkami zo sveta automobilov, poslednými trendmi a informáciami o vozidlách, prinesú investigatívne reportáže, navštívia aukcie exkluzívnych automobilov, budú zisťovať, či naozaj autá jazdia rýchlejšie, keď do nich nalejeme najdrahšie palivo, budú testovať najuhladenejšie vozidlá na trhu. Nové diely seriálu Piata rýchlosť sú väčšie a lepšie ako tie predchádzajúce, ukážu vám všetky možné dopravné prostriedky – od super bicyklov až po autá A1 GP. Uvidíte nový Smart, Mazdu MX-5 Miata, Subaru Impreza WRX STi Type-UK; máme pre vás všetky dôležité modely. Vicki, Tiff a Tom sú tí najvhodnejší porotcovia, ktorí ich dôkladne preskúmajú a posúdia.
Od piatku 4. januára o 16:00 hod

picture
 
Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 3,16
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.