ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Animal Planet - programové tipy na január

2.1.2008 08:19:23 | * q
| Počet zobrazení: 1188x

Veterinárna polícia - Houston 

Hustonská spoločnosť prevencie krutého zaobchádzania so zvieratami (Houston Society for the Prevention of Cruelty to Animals (HSPCA) si prizvala „Zvieracieho policajta: Houston“ na pomoc pri boji s krutým zaobchádzaním so zvieratami na rozsiahlom texaskom teritóriu 6 500 štvorcových kilometrov. Filmovalo sa v centrále HSPCA, ale aj na tomto rozľahlom teritóriu, na ktorom sú rozmiestnení agenti – ktorí vás budú sprevádzať novými dielmi seriálu a spolu budeme sledovať vyšetrovanie približne 9 000 prípadov krutého zaobchádzania so zvieratami, ktoré každý rok zaznamenajú.
Od stredy 9. januára o 21:00 hod.

picture
 
Bláznivé zvieratá 

Bláznivé zvieratá
Tieto časti seriálu zabávajú dospelých aj deti a sú plné dosť podivných postavičiek, viac ako posadnutých zvieratami. Komička Emma Kennedy svojím príjemným, informatívnym a občas aj úsmevným komentárom približuje v seriáli Bláznivé zvieratá zvieracích milovníkov každého veku, rasy a druhu. Tieto nové časti seriálu sú plné veselých, tak trošku šialených príbehov o zvieratách, ktoré by naozaj nemali spolu mať nič, ale majú, a aj ešte čudnejších príbehov o neobvykle silných spojeniach zvierat a ľudí. Ukážeme vám psov starajúcich sa o mačiatka, alebo holubov, ktoré zbožňujú ľudí; seriál Bláznivé zvieratá je oslavou úžasných priateľstiev a strelenej lásky, do ktorých (sme) sa priplietli. Uvidíme a preskúmame aj všetko ostatné úžasné a čudesné, zároveň však nádherné, navštívime ZOO a záchranné centrá, ktoré poskytujú pomoc zvieratám.
Od piatku 4. januára o 19:00 hod.

picture
 
Hmyz očami Ruuda 

Či už chrobáčikov milujete alebo sú vám odporné, alebo máte chuť ich okamžite rozšliapnuť, pozývame vás na Animal Planet sledovať dobrodružstvá svojrázneho entomológa Ruud Klienpaste, ktorý vás bude sprevádzať na ceste po fascinujúcom svete hmyzu. Seriál nazvaný Hmyz očami Ruuda Vám poodhalí málo známe tajomstvá o svete hmyzu, odtajní mýty a povery o viacnohých, plaziacich sa a „husaciu kožu“ navodzujúcich druhoch hmyzu. Novozélandský odborník na chrobáky je autorom, učiteľom, výskumníkom, muzikantom, hosťom rádií a televíznych staníc. Poznáme ho skôr ako “Chrobáčieho muža” a bude sa snažiť vzbudiť aj vo vás rovnaké nadšenie pre chrobáčiky, ako má aj on sám a napraviť zlú reputáciu, ktorú hmyz má. Cesty zavedú Ruud všade tam, kde sa vo svete článkonožcov niečo deje: naše cesty sa budú križovať s cestami jedného z najhroznejších smrtiacich lovcov na svete – austrálskym pavúkom rodu Atrax Robustus (funnel web spider), na Havaji sa Ruud stretne tvárou v tvár so zázrakom evolúcie – mäsožravou húsenicou, na Madagaskare prejde Ruud cez úžasné mínové pole hmyzu a odhalí domov prskajúcich švábov ďaleko od ich domovov.
Od nedele 27. januára o 17:00 hod.

picture
 
Preteky s prírodou 

Animal Planet vám prináša nový program plný akčných záberov nazvaný Preteky s prírodou, ktorého tvorcami sú autori populárnej show Ničitelia mýtov, ktorú poznáte z Discovery Channel. V tejto úžasnej show sa najlepší študenti USA budú snažiť navrhnúť a v “ľudských rozmeroch” skonštruovať prístroje, ktoré imitujú úžasné schopnosti zvierat, za obdobie kratšie ako jeden týždeň. Každá časť seriálu Preteky s prírodou vám ukáže inú skupinu študentov, pred ktorými stojí vždy iná výzva. Dokážu chytiť 22 kilogramov vážiacu kovovú muchu do 12 metrov vysokej pavúčej siete? Dokážu pripevniť chvost škorpióna na rýchle auto tak, aby ním dokázalo prepichnúť letiacu korisť? Dokážu zostaviť prístroj, ktorý im umožní hojdať sa a pohybovať sa ako obrovská opica ponad 30 metrovú roklinu? Nenechajte si ujsť seriál Preteky s prírodou a zistíte, či tieto zaujímavé výtvory dokážu súperiť s tým, čo príroda vyvíjala a zdokonaľovala milióny rokov.
Od soboty 26. januára o 17:00 hod.

Lemur Street 

Na rajskom ostrove Madagaskar nie je všetko iba mierumilovné a tiché. Na tomto nádhernom tropickom ostrove žijú a súperia dva gangy, každý z nich sa skladá z 20 hrozivo vyzerajúcich lemúrov, ktorých kupodivu vedie dominantná samica. Lemur street je fantastický seriál, plný neúprosnej drámy: počínajúc bojom a bitkami o vodcovstvo v čriede, až po oportunistických samcov, neúprosne sa snažiacich presadiť sa vo svojej skupine. Lemúre sa ani na moment nenudia, veď mláďatá a mladší jedinci neustále vytvárajú zmätok a chaos, nepretržite ich ohrozujú hady či vtáky, alebo bojujú o územie.... Prežite spolu s nami šťastné aj smutné okamihy dvoch súperiacich gangov a ich každodenný život.
Od nedele 13.januára o 18:00 hod.

picture
 
Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 3,39
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.