ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Animal Planet - programové tipy na február

29.1.2008 09:23:11 | * q
| Počet zobrazení: 1173x

Nezvyčajné tvory s Nickom Bakerom 

Už ste niekedy počuli o korytnačke - mutantovi, o najväčšom druhu salamandrov a skutočnom Yodovi? Niektorí by tieto zvláštne živočíchy zavrhli ako prírodné nepodarky, ale pre Nicka Bakera sú to málo ospevovaní hrdinovia evolučnej biológie. Po úspešnej prvej sérii sa Nick Baker vracia v Animal Planet k druhej sérii ‘Nezvyčaných tvorov Nicka Bakera’, ktoré divákov zavedú do ďalších z najvzdialenejších a najnehostinnejších miest zemegule, aby našli tie najškaredšie, najslizkejšie a najbizarnejšie zvieratá, ktoré chodia po tejto planéte. Každá epizóda začína návštevou Darwinovho centra v British Natural History Museum (Britské prírodovedné múzeum), kde sa Nick po prvýkrát zaľúbil do všetkého nezvyčajného a krásneho. Nick potom ďalej stopuje tieto zvieratá svojej detskej fascinácie až k ich vlastným domovom, aby ich videl naozaj zblízka.
Od stredy 6. februára o 20:00 hod.

picture
 
Zvieracia pohotovosť - doktori v praxi 

‘Zvieracia pohotovosť – doktori v praxi´ prichádzajú v druhej sérii, aby začali druhú časť svojej stáže. Doktori musia rozhodovať o otázkach života a smrti milovaných zvieracích miláčikov, majú pritom však na svojej strane najnovšiu veterinárnu techniku spolu s radami skúsenejších doktorov. Doktorka Shana O'Marra sa bude snažiť zachrániť kriticky choré šteniatko. Medzitým veterinári Heather Hadley a Kevin Drygas zakúsia tie najneuveriteľnejšie chirurgické zákroky vo svojej mladej kariére, keď sa snažia zachrániť MacKenzie, šteniatko teriéra, ktoré bolo veľmi zranené pri nevydarenej kastrácii. Nezabudnite sledovať cesty praktikantov vo veterinárnej nemocnici Alameda East pri ich ročnej stáži.
Od pondelka 4. februára o 19:00 hod.

picture
 
Lemur Street 

Na rajskom ostrove Madagaskar nie je všetko pokojné a tiché. Na tomto krásnom tropickom ostrove žijú dva súperiace gangy, pričom každý z nich pozostáva z 20 bojachtivých lemurov, ktorým, napodiv, vládnu dominantné samice. Lemur street je skutočne podmanivý seriál plný neľútostnej drámy: od bojov a násilností sprevádzajúcich cestu k nadvláde, až po oportunistické samce, ktoré sa zo všetkých síl snažia preraziť do skupiny. S mladými a dorastajúcimi jedincami spôsobujúcimi zmätok a s neustálou hrozbou hadov, jastrabov a územnými bojmi, sa tieto lemury vlastne nikdy nenudia. Sledujte úspechy a pády týchto dvoch militantných gangov pri ich každodennom úžasnom živote.
Od piatka 1. februára o 20:00 hod.

picture
 
Pomóc! Moji susedia sú paviány! 

Všetci máme občas problémy so susedmi – či už je to hlasná hudba o štvrtej ráno, alebo krádež parkovacieho miesta. Ale kam až to môže so susedmi zájsť? Môžu vám zjesť všetko jedlo? Ukradnúť vám z chladničky víno? Naučiť deti, ako sa vám vkradnúť do kuchyne a potom držať v šachu váš byt? To je presný popis toho, čo musia prežívať ľudia z Overberg v južnej Afrike každý deň. Táto zvyčajne malebná a pokojná oblasť sa nachádza medzi horami a Indickým oceánom a v súčasnosti je obývaná paviánmi Chacma, ktoré urobia čokoľvek, len aby našli jedlo. Títo oportunisti si nikdy nenechajú ujsť možnosť zhrabnúť niečo, čo by zjedli a ak to nedokážu zjesť, zničia to! „Pomóc! Moji susedia sú paviány“ je fascinujúcim predstavením, a preto si ho nenechajte ujsť.
Nedeľa, 10. februára o 19:00 hod.

picture
 
Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 1,55
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.