ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Discovery channel - programové tipy na máj

24.4.2008 08:20:59 | * q
| Počet zobrazení: 1045x

Výzva na boj 

Dvaja americkí bojovníci, Jimmy Smith a Doug Anderson, cestujú po svete, aby objavili rôzne druhy boja na blízko. Od brutálnej formy palicového boja na Filipínach po kontaktné karate v Japonsku. Jimmy a Dough spoznávajú každú kultúru, učia sa miestne tradičné bojové umenie a vyzývajú na súboj lokálnych bojovníkov. S nadšením sa učia technikám od Majstrov, tradičné rituály danej kultúry a bojové techniky, ktoré musia využiť v súboji po piatich dňoch trénovania. Sledujte ich nebezpečnú cestu po najbrutálnejších bojových umeniach sveta.
Od pondelka 26. mája o 22:00 hod.

picture
 
Kríza chrobáka 

Viac než 60 rokov držal VW Beatle rekord ako najpredávanejšie a najobľúbenejšie auto s najväčším počtom nadšencov po celom svete. „Chrobák“ je unikátny svojím vzhľadom a charakterom. Ľudia všetkých vekových kategórií ho skrátka milujú. Možnosti jeho úprav sú zjavne nekonečné a ľudia sú ochotní investovať tisícky libier do jeho vynovenia. „Kríza Chrobáka“ sleduje jedného z nadšencov VW Beetle s jeho tímom, ktorí majú odvahu dostať tieto autá naspäť do hry. Musia to dokázať s obmedzeným rozpočtom získavajúc všetky časti cez internet. K tomu celú prácu robia vo svojej jednoduchej garáži namiesto špecializovaného obchodu. Každá z pútavých epizód navštívi miestnu šou týchto miláčkov motoristických sŕdc.
Od stredy 14. mája o 16:00 hod.

picture
 
Posledných 24 

Druhá séria seriálu „Posledných 24“ je podmanivým dokumentom o tajomstvách, psychických pochodoch a udalostiach, ktoré vyústili do tragických úmrtí svetoznámych osobností. Každý diel mapuje posledných 24 hodín rozličných známych osobností. Dokumenty sledujú životný príbeh hviezd s udalosťami ich posledného dňa a odhaľujú osud, ktorý viedol prominentov od detstva až po ich smrť. Nejde o obyčajné životopisy. Sú to detektívne príbehy pokúšajúce sa odkryť záhadu, prečo tieto celebrity umreli. Tieto úplne nové série rozprávajú príbehy tragických úmrtí hviezd ako Jim Morrison, Janis Joplin, či Anna Nicole Smith.
Od štvrtka 22. mája o 22:00 hod.

picture
 
Everest: Za hranice možností 

V roku 2006 Discovery Channel zdokumentoval pokus o zdolanie vrcholu Mount Everestu jednou expedíciou od úplného začiatku až po koniec, zachytávajúc neskutočnú cestu ľudí snažiacich sa dosiahnuť najvyšší zo všetkých cieľov na svete. Bola to najťažšia výzva ich života. V roku 2007 vedúci výpravy Russell Brice zopakoval celú cestu odznova, no tentokrát so sebou vzal niekoľko nových členov výpravy, medzi inými aj Katsusuke Yanagisawa z Japonska. Ten ako 71-ročný sníval stať sa najstarším človekom, ktorý kedy zdolal Mount Everest. O výstup sa už druhýkrát pokúsil astmatický Železný muž Mogens Jensen z Dánska a hollywoodsky motocyklový nadšenec Tim Medvetz. Obaja sú rozhodnutí zdolať vrchol viac ako kedykoľvek predtým. Tieto pozoruhodné diely seriálu vás vovedú do sveta extrémnych dobrodruhov, ktorí skutočne riskujú svoje zdravie v boji s mozgovým opuchom, hypotermiou a halucináciami. Budete mať možnosť sledovať, ako títo horolezci bojujú svoj fyzický a mentálny zápas, len aby sa aspoň na chvíľku dostali na vrchol najvyššej hory sveta.
Od stredy 7. mája o 21:00 hod.

picture
 
Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 3,79
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.