ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Animal Planet - programové tipy na máj

24.4.2008 09:25:12 | * q
| Počet zobrazení: 968x

Objavovanie talentov 2 

Televízna stanica Animal Planet opäť prináša úplne nové časti svetoznámej súťaže Shamwari Reserve v Južnej Amerike. Počas dlho očakávanej druhej série boli vybraní štyria amatérski filmári dokumentov o prírode z celého sveta, aby sa zúčastnili na intenzívnom kurze natáčania filmov. Tento unikátny televízny projekt sleduje súťažiacich od ich zapojenia sa do kurzu, v ktorom sa naučia základy potrebné na natáčanie dokumentov o prírode. Amatérski filmári – Sebastián z Nového Zélandu, Mayuri z Indie, Jorge z Mexika a Anabel z Veľkej Británie – súťažia o to, aby práve ich natočený dokument vyhral a bol vysielaný stanicou Animal Planet vo viac ako 160 krajinách po celom svete. Druhá séria sleduje týchto nádejných filmárov a milovníkov zvierat krok za krokom na ich ceste za vytúženým snom od ich príchodu do Shamwari. Známi tvorcovia dokumentárnych príbehov Lyndan Davies a Andrew Barron povedú účastníkov ich úlohami k vytúženému cieľu.
Od štvrtka 1. mája o 21:00 hod.

picture
 
Zvierací policajti z Houstonu 

Zvierací policajti: Houston sledujú vyšetrovania, ktoré urobila Houstonská Nadácia pre ochranu proti násilnostiam páchaným na zvieratách (HSPCA) pri ich boji proti ukrutnostiam na 2.500 štvorcových míľach Texasu. Seriál bol nafilmovaný v priestoroch centrály HSPCA a po celom území, na ktorom operujú agenti nadácie – Zvierací policajti z Houstonu. Seriál divákom prináša možnosť spoločne s agentami vyšetrovať niekoľko z 9.000 prípadov násilností na zvieratách, ktoré im každý rok nahlásia.
Od štvrtka 8. mája o 21:00 hod.

picture
 
Cesta života 

Na ceste z mora na súš či na oblohu vyvinul život mnoho pozoruhodných riešení ako prežiť. V seriáli sa pozrieme na zlomové momenty na ceste života pri dobývaní Zeme. Diel „Moria života“ odhaľuje, že základ pre mozog, chrbticu, dve nohy a ruky sa vytvoril v moriach. „Zabratie pevniny“ sleduje život, ako sa zmenil od ryby po človeka a „Lietanie“ ilustruje štyri evolúcie lietania. Diel „Spoločný život“ objasňuje vzťahy medzi predátormi, konkurenciou a spolužitím. „Ľudský život“ objavuje rozdiely medzi ľuďmi a šimpanzmi, neobyčajne podobnými tvormi. Najnovšie technológie grafiky znovuvytvárajú evolúciu pred vašimi vlastnými očami, poskytujúc divákovi veľkolepý obraz toho, ako život vznikol a vyvíjal sa.
Od soboty 6. apríla o 21:00 hod.

picture
 
Zvieracia pohotovosť - doktori na praxi 

Mladí veterinári, ktorí práve ukončili štúdium, začínajú svoju prvú ročnú prax vedľa členov skúseného lekárskeho tímu veterinárnej nemocnice Alameda East Animal Hospital. Diváci Animal Planet budú sledovať osudy tejto skupiny lekárov na praxi, zoznámia sa s náročnou prácou, ktorú pomoc zvieratám vyžaduje a taktiež s kladnými a zápornými stránkami kariéry týchto nových veterinárov. V priebehu svojich prvých prípadov budú čeliť rozhodnutiam, ktoré často znamenajú rozdiel medzi životom a smrťou niečieho zvieracieho maznáčika. Nový veterinár Erik Anderson musí vyriešiť problém hneď v prvý deň nástupu na prax, keď bojuje o záchranu Einsteina, malého psa, ktorého zrazilo auto. Medzitým sa Kevin Drygas musí rýchlo učiť od veterinára Roberta Taylora, keď sa pokúšajú odstrániť paličku vzpriečenú v krku labradora Cassie.
Od piatok 23. mája o 07:50 hod.

picture
 
Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 3,61
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.