ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Discovery channel - programové tipy na júl

27.6.2008 09:56:23 | * q
| Počet zobrazení: 1460x

Králi tuningu 

Jurské Alpy v severnom Švajčiarsku sa ozývajú hlukom motorov. Urs Erbacher, jeho žena Veronica a ich výnimočná dragsterová rodinka bývajú v malej dedine Arlesheim. Z tejto malej „základne“ Urs a jeho bláznivý tím vedú prekvitajúci obchod s konštrukciou motoriek na objednávku. Popri tom vedie najlepší motorkársky bar v celej krajine. Serál „Králi tuningu“ sleduje Ursa a jeho uletenú rodinu ako sa pokúšajú dostať v biznise na úplný vrchol.
Od soboty 5. júla o 20:00 hod.

picture
 
Špinavé práce s Petrom Schmeichelom 

Legendárny brankár Peter Schmeichel je v nových dieloch seriálu „Špinavá práca“ sprievodcom divákov Discovery Channel po menej známych zamestnaniach po celej Európe. Každý týždeň, futbalový šampión na vlastnej koži objaví niečo nové v zamestnaniach akými sú preparátor, farmár na prasačej farme, čistič kanalizácií či triedič odpadkov. Od uhľových baní v Poľsku po spracovateľov kože v Taliansku. Tento seriál odkrýva špinu, o ktorú by ste sa mohli zaujímať. Úsmevné diely prinášajú aj také témy, akými sú inseminácia prasiat a chov úhorov, no v prvom rade je to zábava sledovať Petra, nášho neohrozeného sprievodcu, ako sa zhostí úloh v blate a odpadkoch, ktoré sú základom najšpinavejších prác po celej Európe.
Od piatku 4. júla o 20:00 hod.

picture
 
Lovci tornád 

Každý rok sa spojí skupina vedcov, nadšencov a výstredných ľudí, ktorí majú spoločnú neobvyklú záľubu: sú to "Lovci tornád". Ich cieľom je pozorovať jeden z najničivejších prírodných živlov - tornádo. Skúmať tornáda z diaľky im však nestačí. Chcú sa dostať dovnútra týchto strašných búrok. Meteorológ-bádateľ Josh Wurman spojil sily s filmárom Seanom Caseym. Vzájomne sa výborne dopĺňajú svojimi schopnosťami. Josh potrebuje človeka, ktorý by dokázal dopraviť vedecké prístroje do víru veternej smršte a Sean potrebuje navigovať na správne miesto priamo doprostred tornáda, odkiaľ by ho mohol pre filmovú spoločnosť IMAX natočiť z bezprostrednej blízkosti. K tomuto účelu si Sean nechal na objednávku postaviť špeciálne vozidlo. Riskuje svoj vlastný život, aby nafilmoval úplne jedinečné zábery.
Od stredy 2. júla o 21:00 hod.

picture
 
Opravovňa vrakov 

Milovníci automobilov si vychutnajú nové diely seriálu o úpravách áut. Chip Foose sa ujal vedenia a pod jeho rukami sa staré vraky menia na nádherné elegantné autá. Tím "Opravovne vrakov" sa vracia a predvedie super rychlé úpravy áut, ktoré však najskôr s pomocou rodiny a priateľov ich majiteľov musia doslovne ukradnúť a odviesť do dieľne. Spolu s Chipom sa práce chopia aj majstri dizajnu a spolumoderátori programu Chris Jacobs a Adrienne "A.J." Janic. Na to, aby zo starých ojazdených áut vyrobili automobilové umelecké diela, majú len pár dní a obmedzený finančný rozpočet. Preto pracujú s nasadením všetkých síl. Zatiaľ čo autá v "Opravovni vrakov" prechádzajú neuveriteľnými úpravami, ich majitelia nemajú ani len potuchy, kam sa ich miláčikovia na štyroch kolesách podeli.
Od štvrtka 3. júla o 16:00 hod.

picture
 
Môj šokujúci príbeh  

Tento seriál vám predstaví ľudí, ktorí sa napriek neobvyklým zdravotným problémom pokúšajú viesť normálny život. Vicky má 45 rokov, no jednu nohu má tak veľkú, že sa zdá, ako keby to ani nebola časť jej tela. Indonézky rybár Dede má na rukách aj nohách namiesto prstov výrastky, ktoré vyzerajú ako vetvy stromov. Títo ľudia sa zúfalo snažia nájsť liek na svoju chorobu. Pre niekterých z nich je to otázka života alebo smrti. Iní sa snažia o to, aby ich ostatní ľudia akceptovali takých, akí sú. Zároveň sa sami musia naučiť žiť vo vlastnom tele, nech už majú akékoľvek problémy. Každá epizóda prináša dôverný pohľad do života týchto neobyčajných ľudí. Vidieť, ako sa každý z nich vyrovnáva s problémami a snaží sa žiť šťastne a spokojne, je šokujúci, ale zároveň aj povznášajúci.
Od štvrtka 17. júla o 22:00 hod.

picture
 
Ako sa to robí 

Discovery tento mesiac uvedie už desiatu sériu programu "Ako sa to robí". Zblízka preskúmame tisícky obyčajných predmetov, ktoré všetci dennodenne používame a považujeme za samozrejmosť. Keď sa ale zamyslíme nad tým, ako sa tieto veci vyrábajú, už vôbec sa nezdajú obyčajnými. Niektoré z týchto zdanlivo jednoduchých vecí - napríklad baterky, píšťaly alebo hokejky nie sú nijako špeciálne, ale v našom každodennom živote hrajú podstatnú rolu. Mnohé z týchto na prvý pohľad obyčajných predmetov majú úsmevnú históriu, s ktorou divákov seriál "Ako sa to robí" oboznámi.
Od piatku 25. júla o 17:00 hod.

picture
 
Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 3,53
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.