ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Animal Planet - programové tipy na august

28.7.2008 14:59:24 | * q
| Počet zobrazení: 1341x

Oddiel jazdnej polície 

Skutočnosť, že aj v dnešnej veľmi chaotickej Británii pretrváva jedinečné priateľstvo medzi koňom a človekom, je do určitej miery upokojujúci. Jedná sa o priateľstvo, na ktorom sa zakladá oddiel jazdnej polície pre oblasť Manchestru. Dokument divákom ponúka možnosť nahliadnuť do výcviku a práce policajtov, koní a ich ošetrovateľov z oddielu jazdnej polície. Jednotlivé diely seriálu priblížia prácu členov tohto policajného oddielu v teréne – od riadenia davu na rozhodujúcich futbalových zápasoch, udržovania poriadku na protestnom pochode, reagovania na hrozbu terorizmu až po hliadky v oblastiach s vysokou kriminalitou. Zároveň divákom vykreslí útrapy, s ktorými sa stretávajú nováčikovia z radov ľudí a koní, aby uspeli v záverečnej skúške po intenzívnom šestnásťtýždňovom výcvikovom kurze pre nových policajtov a rovnako náročnom výcviku koní.
Od pondelka 11. augusta o 21:00 hod.

picture
 
Najzábavnejšie zvieratá na zemi  

Polhodinový seriál "Najzábavnejšie zvieratá na zemi" nazerá do životov najtalentovanejších a najzábavnejších tvorov na zemi - zvierat. V každom diele seriálu sa predstavia humorné zábery z celého sveta v podobe domácich videí, dokumentárnych snímok, spravodajstva a mnohých ďalších. Všetky sa zamerajú na veselé kúsky našich chlpatých, operených a šupinatých spoločníkov. Prostredníctvom jedinečného úsmevného seriálu, ktorý patrí k vôbec najobľúbenejším seriálom televíznej stanice Animal Planet, budú mať diváci možnosť sledovať v obývačkách vtipné príbehy miliónov domácich maznáčikov, ktorí im však na pohovke nezanechajú toľko chlpov.
Od pondelka 4. augusta o 19:00 hod.

picture
 
Najdivokejšie miesta Británie 

Britská verejnosť si konečne začína viac uvedomovať existenciu živočíchov, ktorí s ňou žijú na spoločnom území. Seriál "Najdivokejšie miesta Británie" divákom tieto tvory nielen priblíži, ale pokúsi sa ich aj inšpirovať prostredníctvom príbehov o živočíšnych druhoch na pokraji vyhynutia. Seriál zobrazuje ich úsilie, ako sa svojmu osudu pokúšajú brániť. Vyzdvihuje aj skutočnosť, že keď sa Briti pre niečo zapália, ich úsilie prinesie úspech a odvráti prebiehajúcu skazu. Diváci sa ďalej zoznámia s niekoľkými z najkrajších prirodzených prostredí v Británii - od nehostinného pobrežia a pokojne tečúcich riek, cez skalnaté vrcholky hôr a mierne zvlnené pastviny až po zalesnené kraje a mokrade. Ochrana týchto jedinečných prostredí tvorí neoddeliteľnú súčasť príbehu. Rozširovanie zalesnených oblastí chráni väčšie územie, zastavuje stratu živých plotov a poľnohospodárstvo a priemysel začínajú byť prístupnejšie k starostlivosti o životné prostredie.
Od nedele 10. augusta o 17:00 hod.

picture
 
Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 1,87
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.