ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Animal Planet - programové tipy na november

30.10.2008 14:53:17 | * q
| Počet zobrazení: 2195x

Útek do opičieho raja  

Záchranár šimpanzov Eugene Cussons stojí na čele akcií, ktorých cieľom je zachrániť šimpanzov a dostať ich do bezpečia v seriáli „Útek do opičieho raja“. Cozi a Jao sú jednými z množstva obyvateľov Šimpanzieho raja v ústave Jane Goodallovej. Útulok sa nachádza v samom srdci oblasti Mpumalanga v Juhoafrickej republike a slúži ako dočasné útočisko pre šimpanzov zachránených zo zajatia. Mnohí z nich museli žiť v malých klietkach vystavení fyzickému násiliu a trpeli podvýživou, samotou a nedostatkom opatery. Vedúci Šimpanzieho raja Eugene Cussons sa šimpanzom snaží umožniť, aby žili životom, ktorý sa čo najviac podobá tomu vo voľnej prírode. Opice tu nachádzajú spoločnosť, bezpečie a starostlivosť. Sledujte pôsobivé príbehy o záchrane, zotavení, priateľstve a spoločenstve, keď sa šimpanzom – jednému po druhom – podarí „Útek do opičieho raja“.
Od pondelka 3. novembra o 20:00 hod.

Skrytý život  

Existuje tajný svet, kde sa to hemží životom a ktorý sa rozprestiera všade okolo nás. My ho však nikdy neuvidíme. Je to svet veľmi malých živočíchov – svet bezstavovcov. „Skrytý život“ sa zameriava na miniatúrne tvory, ktorým sa svojou zvláštnosťou, krásou, dramatickosťou a dravosťou len tak niečo nevyrovná. Nejedná sa však len o hmyz, chrobáky a ďalšiu háveď, ale aj o škorpiónov a stonožky, roztoče, modlivky, pavúky a vážky. S Davidom Attenboroughom sa vydáme preskúmať bezstavovce v ich prirodzenom prostredí, od pavúkov a škorpiónov – tých najnebezpečnejších bezstavovcov – po viac ako dvojmetrové stonožky schopné usmrtiť žaby.
Od nedele 23. novembra o 20:00 hod.

picture
 
Planéta Zem  

Zoznámte sa s pôsobivým príbehom o živote na planéte Zem. Nádherný televízny zážitok predstaví výnimočné udalosti, nepredstaviteľné rozmery, ťažko dostupné lokality a blízke stretnutia s najobľúbenejšími, najdivokejšími a najnepolapiteľnejšími tvormi našej planéty. Úžasný seriál zavedie divákov na nezabudnuteľnú cestu najvyššími horami a najhlbšími riekami, náročnými ročnými obdobiami a každodenným bojom o prežitie v najextrémnejších podmienkach. „Planéta Zem“ vás prostredníctvom neuveriteľného rozpočtu, vysokého rozlíšenia a špeciálne vyvinutých techník natáčania zavedie do miest, ktoré ste doposiaľ nenavštívili a predstaví vám jedinečný obraz a zvuk.
Od nedele 9. novembra o 20:00 hod.

picture
 
Veterinárna polícia Južná Afrika  

Nové diely populárneho seriálu „Zvieracia polícia“ sledujú prácu vyšetrovateľov oddelenia krutého zaobchádzania so zvieratami v rámci organizácie Cape of Good Hope v Južnej Afrike. Pracuje tu len dvanásť stálych zamestnancov v uniformách, ktorí vyšetrujú v teréne sťažnosti oznamujúce kruté zaobchádzanie so zvieratami v oblasti Kapského Mesta. Centrum môže prichýliť 400 psov, 200 mačiek a 25 koní a o zabavené zvieratá sa tu stará 80 ošetrovateľov. Stanete sa svedkami vyšetrovania psích zápasov, ktoré sú v tejto časti sveta veľmi obľúbeným, avšak nelegálnym športom. Rukami tímu záchranárov divokej zveri prechádzajú všemožné zvieratá od tuleňov, paviánov, krokodílov, korytnačiek, hadov a dravých vtákov po zebry, antilopy impaly a dokonca aj tučniaky. Animal Planet vám všetky zásahové akcie detailne priblíži.
Od stredy 12. novembra o 21:00 hod.

picture
 
Bláznivé zvieratá  

Tento seriál, ktorý pobaví deti aj dospelých, predstaví trošku zvláštnych ľudí s nevšednou láskou ku zvieratám. Seriál „Bláznivé zvieratá“ sprevádza milý, informatívny a niekedy aj trochu drzý komentár komediálnej herečky Emmy Kennedyovej. Seriál „Bláznivé zvieratá“ sa vracia s ďalšími dielmi plnými veselých a bláznivých príbehov o zvieratách, ktoré by sa spolu bežne nemali spriateliť a ešte zvláštnejšími príhodami o nezvykle silných putách medzi zvieratami a ľuďmi. Od feniek, ktoré koja mačiatka, cez holuby milujúce človeka, seriál „Bláznivé zvieratá“ sleduje nádherné priateľstvá, ktoré búrajú hranice medzi jednotlivými živočíšnymi druhmi. Rovnako sa s nami vydáte hľadať neuveriteľne roztomilé, zvláštne a mimoriadne zvieratá žijúce v zoologických záhradách a útulkoch.
Od pondelka 10. novembra o 18:00 hod.

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 2,40
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.