ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

HĽADANIE TALENTOV: Filmová škola divočiny 3


Animal Planet pokračuje v hľadaní budúcich filmárov divočiny a už toto leto začína pripravovať ďalšiu sériu tohto seriálu. Žiadosti o účasť v tretej sérii súťaže sa budú prijímať od 14. apríla 2008. Viac informácií o postupe prihlásenia a o možnostiach účasti získate na www.animalplanet.co.uk/unearthed. Žiadosti sa prijímajú až do 19. mája 2008.

 

Zábery z divočiny patria medzi najstrhujúcejšie momenty zachytené na filmový pás, umožňujú divákovi stretnúť tvárou v tvár najtajomnejšie, často nebezpečné stvorenia. No položili ste si niekedy otázku ako vznikajú tieto nezabudnuteľné zábery a kto sú hrdinovia za kamerou? Animal Planet sa vracia do svetoznámej rezervácie Shamwari v južnej Afrike v celkom nových sériách seriálu Hľadanie talentov 2: FILMOVÁ ŠKOLA DIVOČINY, a bude hľadať toho, kto skrýva v sebe schopnosť stať sa úspešným filmárom života divých zvierat. V očakávanej druhej sérii sa vybraní štyria amatéri z rôzneho prostredia zúčastnia intenzívneho kurzu filmovania, kde ich očakávajú rôzne výzvy, nebezpečenstvá a súperenie. Nakoniec bude jeden z nich korunovaný ako Objav roka – filmár divočiny stanice Animal Planet. Hľadanie talentov 2: FILMOVÁ ŠKOLA DIVOČINY bude mať premiéru na kanáli Animal Planet v pondelok 28. apríla o 21:00 hod.

picture
 
 

HĽADANIE TALENTOV 2: FILMOVÁ ŠKOLA DIVOČINY je jedinečný televízny projekt, v ktorom budeme sledovať štyroch kandidátov, ktorí prídu do rezervácie Shamwari na náročný kurz a budú získavať základné zručnosti a informácie o filmovaní divých zvierat a o tvorbe prírodopisných dokumentárnych filmov. Amatérski filmári zo štyroch rôznych kontinentov – Sebastián z Nového Zélandu, Mayuri z Indie, Jorge z Mexika a Amabel z Veľkej Británie – riešia v Shamwari úlohy a súťažia, čí krátky film zvíťazí a bude vysielaný na Animal Planet vo viac ako 160 krajinách celého sveta. HĽADANIE TALENTOV 2: FILMOVÁ ŠKOLA DIVOČINY sleduje týchto nádejných režisérov a obdivovateľov zvierat na každom kroku, od začiatku pri príchode do rezervácie Shamwari, kde rýchlo prídu na to, že toto nie sú prázdniny. Známi filmári divočiny Lyndal Davies a Andrew Barron vedú účastníkov kurzu krok za krokom – uprostred všetkých osobných drám, nepredvídateľnej divočiny a prekážok filmovej práce, ktoré na svojej ceste stretnú.

Diváci uvidia, čo znamená byť filmárom života divých zvierat, budú svedkami prudkého súperenia „študentov“, s ktorými budú prežívať ich spoločnú vášeň nielen k filmovaniu, ale aj k divým zvieratám a k svetu, v ktorom žijú. Keď sa naši súťažiaci-študenti učia robiť zábery v divočine, musia riešiť rôzne problémy. Napätie rastie s príchodom nových a stále ťažších úloh – čelia pritom nepredvídateľným zvieratám, krátkym termínom a súperom, keďže po každej úlohe je vyhlásený víťaz a porazený, ktorý potom vynecháva nasledujúcu úlohu.

Počas zápolenia zažijú naši kandidáti nevídané. Súčasťou súťaže je aj školenie ako filmovať jedného z najnebezpečnejších dravcov na Zemi – veľkého bieleho žraloka, návšteva kolónie tučniakov, prienik do ilegálneho obchodu so zvieratami a filmovanie levov počas nočného lovu. Učitelia a ich filmárske tímy budú prispievať neoceniteľnými radami, budú pomáhať študentom predvídať a zachytiť správanie zvierat, povedú ich pri natáčaní a zostrihaní vlastného krátkeho dokumentárneho filmu o divých zvieratách. Záverečná epizóda predstaví všetky štyri filmy na gala ceremónii odovzdávania cien, kde tím skúsených porotcov vyberie, kto sa stane Objavom roka – filmárom divočiny stanice Animal Planet.

picture
 
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.