Napíšte list Ježiškovi a vyhrajte 165 € na darčeky


HP súťaž „List Ježiškovi“ je súčasťou kampane na podporu novej revolučnej technológie HP ePrint. Vďaka tlačiarňam s touto technológiou môžu používatelia tlačiť dokumenty či fotografie z akéhokoľvek zariadenia odkiaľkoľvek na svete jednoducho odoslaním e-mailu na adresu tlačiarne. Úlohou súťažiacich bude napísať do listu Ježiškovi koho, ako a prečo by si priali na Vianoce obdarovať nejakým originálnym darčekom.

 

Súťaž bude prebiehať od 1. do 20. decembra 2010. Úlohou súťažiacich bude vyplniť prostredníctvom webových stránok www.hplistjeziskovi.sk list pre Ježiška a odoslať ho na adresu webovej HP tlačiarne list.jeziskovi@hp.com. V liste budú súťažiaci špecifikovať, koho zo svojich blízkych, akým darčekom a prečo práve týmto darčekom alebo darčekmi by si priali obdarovať. Na konci súťaže vyberie porota 10 najoriginálnejších, najkrajších vianočných prianí a pisateľov odmení sumou 165 eur na splnenie prianí pre ich blízkych.
„Touto súťažou chceme zákazníkom ukázať, aká jednouchá a zábavná je tlač s technológiou ePrint. Už nie je potrebné zdĺhavé pripájanie k tlačiarni, ale stačí len poslať e-mail a môžete tlačiť. Verím, že si tlačiareň HP s technológiou ePrint obstará aj mnoho zákazníkov ako zaujímavý a užitočný vianočný darček,“ hovorí Marcela Gráfová, marketingová riaditeľka consumer divízie Imaging and Printing Group spoločnosti HP.