ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Odborná literatúra

Časopisy / Informatika / BZ! 03/2010

picture

BZ! 03/2010

 

V marcovom magazíne BZ! vám prinášame opäť kopu zaujímavostí zo sveta biznisu a zábavy. Predstavíme nový tablet Apple iPad a sním súvisiacu mániu. Nie nadarmo sa totiž hovorí, že rok 2010 sa bude niesť v znamení net tabletov a mobilného vyhľadávania.
Na zúbok sa pozrieme aj sociálnym sieťam a ich funkcionalite. Na čo vlastné sú a s akým zámerom boli vytvorené? To všetko sa dočítate v našom článku.

Nezabudli sme ani na dámy, či pánov ktorý práve vyberajú vhodný darček pre svoju polovičku. V článku Ako byť krásna a netrpieť prinášame novinky z technológií určených na osobnú starostlivosť.
Pochopiteľne máme niečo aj pre pánov. Nové Porsche 911 Turbo, či Volvo S60? Aj o týchto autíčkach sa dozviete v marcovom vydaní.
Nezabudli sme ani na nadšencov vedy. Povieme si o unikátnej mape mozgu, či supermateriáli z nanorúrok.

Prinášame aj exkluzívnu súťaž o jedinečný notebook Alienware, aký nemá skoro nik. Stačí ak doplníte názov webovej stránky www. _ _ _ _ _ _ _ _ .sk a môžete vyhrať. Viac informácií nájdete na www.pcrevue.sk

Nechýba však ani množstvo ďalších noviniek a zaujímavostí z biznisu a zábavy.

Poďte sa s nami pozrieť čo všetko vám prináša marcové vydanie BZ! :-)


Apple spúšťa novú mániu: tablet iPad
Počítače typu tablet PC už poznáme z minulosti, ale masového rozšírenia sa zatiaľ nedočkali. Pokojnú hladinu však rozčerila spoločnosť Apple, ktorá koncom januára prezentovala svoju predstavu o tom, ako by mal vyzerať tablet, ktorý budú ľudia naozaj chcieť – a na svete je Apple iPad.

Vízia budúcnosti
Spoločnosť Cisco zverejnila svojich top 25 predpovedí budúceho technologického vývoja. Prečítajte si, čo nás v najbližších rokoch podľa tejto firmy môže čakať.

Sociálne siete: Ešte niekto chýba?
Hlavný zámer sociálnych sietí je spojiť používateľov s rovnakými záľubami, prácou alebo inými spoločnými vlastnosťami do jednej veľkej siete a umožniť im vzájomnú komunikáciu. Každý člen si môže vyplniť vo svojom profile rôzne informácie, pridať sa do skupín či dokonca písať svoj vlastný mikroblog (nástenku). Môže takisto zdieľať svoje fotky, videá či obľúbené hudobné skladby. Niektoré sociálne siete dokonca poskytujú vlastné aplikácie (rôzne hry, testy či iné), ktoré vám skrátia dlhé chvíle.

Novinky zo sveta biznisu a zábavy
Opäť prinášame v čriepkoch aj novinky zo sveta biznisu a zábavy. Dozviete sa o rôznych nových, štýlových výdobytkoch techniky.

Sony CyberShot DSC-TX7
Fotoaparát Sony CyberShot DSC-TX7 otvára novú sezónu v digitálnych fotoaparátoch. Ihneď nás zaujal netradičným vzhľadom, je to 10,2-megapixelový fotoaparát, vo výbave má 1/2,4-palcový snímač CMOS Exmor R s vysokou citlivosťou i optickú stabilizáciu. Pritom je to mimoriadne tenký fotoaparát s hrúbkou len 25 mm.

LG GD510 Pop
Na prvý pohľad pôsobí na niekoho ako hračkársky telefón, na druhý pohľad prekvapí kvalitnými plastmi, jednoliatym dizajnom a šikovnou dotykovou technológiou na 3-palcovom displeji. Napriek tomu nedosahuje možnosti, ktoré by mohol. Zapríčiňuje to najmä absencia 3G funkcií. Tú cítiť výraznejšie pri surfovaní internetom, na čo by bol veľký displej ako stvorený. Dobrá správa: U jedného z operátorov je dostupný za „korunu“, ak sa rozhodnete pre nedotovaný telefón, odporúčame sa poobzerať po internetových obchodoch, kde je citeľne lacnejší ako v bežnom predaji.

Novinky z motoristického sveta
Otestovali sme Nissan Juke, no prinášame aj ďalšie množstvo noviniek ako Volvo S60, či Renault Wind a Mégane CC.

Ako byť krásna a netrpieť
Každá žena chce byť krásna, chce sa páčiť mužom, chce, aby sa za ňou obzerali, keď ide po chodníku, aby pozerali na jej zvodné krivky pri pohojdávaní bokmi, aby rozmýšľali nad tým, čo skrýva pod šatami...

Marcové vydanie magazínu BZ! nájdete v stánkoch a v hypermarketoch už 4. marca, iba za 1,90 eur :-)

  • Počet strán: 40
  • Vydal: DIGITAL VISIONS
  • Rok vydania: 2010
  • Formát: A4
  • Cena: 1,90 eur

Kontakt

Recenzie o publikácií:

Žiadne súvisiace položky
 
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.