Podujatia

Volkswagen Slovakia znovu otvára bratislavský závod pre návštevníkov

1.4.2012 | Volkswagen Slovakia v Devínskej Novej Vsi

Bratislavský závod Volkswagen Slovakia po takmer roku a pol znovu otvára svoje brány návštevníkom. Od apríla je možné absolvovať prehliadky montážnej haly, kde sa na jedinom mieste sveta vyrábajú luxusné vozidlá SUV - Volkswagen Touareg, Audi Q7, karosérie a nové mestské vozidlá Volkswagen up!, Škoda Citigo, SEAT Mii a karosérie Porsche Cayenne. Návštevníci tu tiež uvidia výrobu hybridného vozidla Volkswagen Touareg Hybrid

Program

Závod Volkswagen Slovakia v Devínskej Novej Vsi je jediným automobilovým závodom na svete, kde sa pod jednou strechou vyrábajú autá až piatich rôznych automobilových značiek. Vozidlá z Bratislavy odchádzajú zákazníkom do 148 krajín sveta. Už viac ako dve desaťročia dlhú históriu závodu sa návštevníci dozvedia v budove Auto Fora. Okrem prehliadky montážnej haly s rozlohou rovnajúcou sa 21 futbalovým ihriskám si môžu návštevníci vyskúšať aj adrenalínové jazdy na Volkswagene Touareg na extrémnej Offroad Parcours dráhe, či odniesť si suveníry z VW Shopu.

Prehliadku montáže môžu absolvovať skupiny v počte päť až 15 návštevníkov. Minimálny vek je 12 rokov. Jej trvanie je približne 90 minút a zažiť ju je možné v slovenčine, nemčine alebo angličtine. Poplatok za prehliadku je 3 € za osobu pričom zvýhodnenú sumu 1,5 € majú študenti a dôchodcovia.

Podmienky účasti


Kontakt

Pre objednanie alebo získanie viac informácií kontaktujte nás emailom: visit@volkswagen.sk alebo tel. čísle +421 6964 6964.

Bližšie informácie nájdete aj na internetovej stránke: www.volkswagen.sk.