ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

3 dôvody, prečo začať s online kurzami

20.2.2021 12:12:27 | Redakcia portálu
https://www.brigada.sk/ | Počet zobrazení: 1328x

Ako dokážu online kurzy pomôcť v prijatí do nového zamestnania? Oplatí sa ich zaradiť do životopisu? Určite áno. Máme pre teba niekoľko dôvodov, prečo ihneď začať s online kurzami.

 

Každý na začiatku svojej pracovnej činnosti rozmýšľa, ako vylepšiť svoj životopis tak, aby bol dostatočne zaujímavý.  Prilepšiť si môžeš aj s online kurzami, ktoré ponúkajú nekonečnú škálu tém a spôsobov výučby. Aké sú teda benefity online kurzov v životopise?
 
Dobrá téma na rozhovor
Okrem toho, že ti certifikáty dokážu vyplniť voľný priestor v životopise, dokážu ponúknuť aj skevlú tému na tvoj prvý pohovor so zamestnávateľom. Síce si mnoho mladých ľudí pohovory predstavujú iba niečo ako skúšku, ale nepremýšľajú nad tým, že zamestnávateľ sa väčšinu času snaží tiež zistiť aj čo najviac informácií o tvojej osobe, aké máš záľuby a či by si sa hodil do firmy, ako kolega.
 
Môžeš nimi zapôsobiť
Certifikáty do životopisu pridávaj na základe práce, o ktorú sa zaujímaš. Mali by to byť kurzy, ktoré majú s tvojou budúcou prácou niečo spoločné, alebo si ich dokážeš obhájiť. Zamestnávateľ sa ťa na kurz bude pýtať a teda ho bude zaujímať, v čom ti tento certifikát môže pomôcť pri práci. Napríklad, ak si programátor, je fakt si pozrieť nejaké online kurzy na populárne programovacie jazyky, ktorým by si sa v budúcnosti chcel venovať.
 
Ukážeš tak, že vieš niečo naviac
Väčšina ľudí počas svojho voľného času najradšej relaxuje, na tom nie je nič zlé. Avšak ak si mladý študent alebo sa snažíš akurát preraziť v novom odbore, je dobré ak sa počas voľného času zahĺbiš do učenia pre vlastný prospech. Online kurzy ponúkajú flexibilitu, takže by nemalo byť príliš náročné ich zvládať aj popri iných činnostiach. Absolvovaním kurzu vo svojom životopise môžeš zamestnávateľovi ukázať, že sa o niečo skutočne zaujímaš a máš ambície na sebe ďalej pracovať.

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 3,15
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.