ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Nájdite si brigádu a ozvite sa zamestnávateľovi

25.1.2023 15:21:20 | Redakcia portálu
https://www.brigada.sk/ | Počet zobrazení: 323x

Hľadáte si brigádu? Najrýchlejším a najpohodlnejším spôsobom, ako si nájsť brigádu je hľadať na inzertných portáloch, ako je napríklad Brigada.sk. Všetky inzeráty na portály sa neustále aktualizujú a vám sa stačí iba prihlásiť a osloviť zamestnávateľa.

 

Hľadanie brigády
Na portály Brigada.sk objavíte mnoho ponúk zo Slovenska či zahraničia. Databáza brigád je pestrá a široká, určite vás nejaké z ponúk zaujmú. Ak viete, aký typ brigády očakávate alebo si chcete určiť konkrétne miesto brigády, vyskúšajte hľadať brigády podľa kategórií alebo podľa kraja. 
 
Tvorba životopisu
Predtým, ako odošlete žiadosť o brigádu zamestnávateľovi, pripravte si životopis. Na portály Brigada.sk si môžete vytvoriť svoj životopis jednoducho a zadarmo. Stačí vyplniť potrebné políčka, vybrať si dizajn a životopis máte raz- dva hotový. 
 
Kontakt na zamestnávateľa
Ako sa ozvete zamestnávateľovi? Prihláste sa do svojho účtu a rozkliknite si inzerát, ktorý vás zaujal. Dole pod textom objavíte kontakt na zamestnávateľa, formou telefónneho čísla alebo e-mailu. 
Zavolať zamestnávateľovi je  najrýchlejší spôsob, ako sa s ním skontaktovať, opýtať sa na podrobnosti a aktuálnosť inzerátu. Môžete mu jednoducho napísať aj e-mail a rovno k nemu pripojiť životopis. 
 
Obsah správy pre zamestnávateľa 
Ak budete odosielať správu zamestnávateľovi cez inzertný portál, správa bude automaticky vyplnená. Môžete ju však zmazať a radšej do nej napísať niečo iné. Obsah správy môžete využiť ako krátky motivačný list a napísať do nej, prečo vás zaujala práce táto ponuka a prčo sa cítite, ako vhodný kandidát pre túto brigádu. 
 
Spätná kontrola
Než všetko odošlete, skontrolujte, či je adresa zamestnávateľa správna. Prekontrolujte si text, možno v ňom nájdete ešte mierne chyby, niečo doplníte alebo zmažete. Pozrite sa bližšie aj na svoj životopis, nechýba v ňom nič? Ak je všetko v poriadku, žiadosť o brigádu odošlite a čakajte kým sa zamestnávateľ ozve.
 
Ak nutne hľadáte brigádu, nebojte sa odoslať aj viacero životopisov súčasne. Nečakajte zbytočne na to, kým sa vám ozve jeden zamestnávateľ. Nemrhajte svojim časom, nájdite si pkojne viacero brigád, na ktoré by ste chceli reagovať a napíšte zamstnávateľom. Vaše šance na nájdenie brigády sa tak zvýšia.

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 2,63
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.