ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Animal Planet - programové tipy na august

11.8.2009 11:22:03 | * q
| Počet zobrazení: 1760x

Nové dobrodružstvá zo sveta prírody na vás čakajú aj v auguste!

Žralok po zotmení 

Televízna stanica Animal Planet uvádza sériu Mesiac žralokov, v ktorej sa predstavia napínavé programy, ktoré divákom umožnia zblízka sa zoznámiť s týmito morskými obrami. Seriál Žralok po zotmení odhaľuje tajomstvo života žralokov v noci. Práve po zotmení sú tieto nočné tvory najaktívnejšie a najagresívnejšie. O ich nočnom živote sa toho však vie stále veľmi málo. Skupina potápačov, vybavená najmodernejšími infračervenými termografickými kamerami a technológiou umožňujúcou nočné videnie, zostupuje do hlbín, do nebezpečných miest, kde žraloky lovia po zotmení, aby sa o nich dozvedeli viac.
Od štvrtka 6. augusta o 20:00 hod.

picture
 
Ako predísť žraločím útokom  

V sérii Mesiac žralokov na televíznej stanici Animal Planet sa s najzáhadnejšími a najnebezpečnejšími predátormi na svete pozriete do morských hlbín v hodinovom dokumente Ako predísť žraločím útokom. V ňom sa divák dozvie, ako žraloky útočia v určitých denných dobách a aké pravidlá je dobré dodržiavať, aby sa človek takémuto útoku vyhol. Pre niekoľko surférov má stretnutie so žralokmi vskutku krvavé následky, keď sa s prílivom v skorých raných hodinách objaví pri kalifornskom Monterey žralok biely. V neskoré odpoludnie napadne žralok tigrí pracovníka organizácie Mierových zborov na súostroví Tonga na juhu Tichého oceánu. A žralok belavý si za obeť vyberie vysokoškolského študenta, ktorý si ide neskoro v noci zaplávať do mora v meste Sarasota na Floride. Táto napínavá hodina divákom pripomína, že správanie sa žralokov sa dá zväčša predvídať. Žraloky sú však schopní dané pravidlá porušiť, keď do ich obrovského a zložitého morského sveta zavíta človek.
Od pondelka 3. augusta o 20:00 hod.

picture
 
Leto so žralokom 

Seriál Leto so žralokom sa pokúša objasniť príčiny desivých žraločích útokov, ktoré zovreli Ameriku do svojich čeľustí v lete roku 2001. Zvláštne žraločie šialenstvo vyústilo do stoviek útokov na rekreantov pri kúpaní v mori a malo za následok všeobecnú paniku po celom americkom pobreží. Program približuje príbehy skutočných ľudí, ktorí prežili útok žraloka a ktorí skutočne realistickým spôsobom a do detailov podávajú svoju verziu hrozivých udalostí, ktorých autenticitu podporujú šokujúce rekonštrukcie. Mimoriadny seriál Leto so žralokom, ktorý trvá šesťdesiat minút, je nielen veľmi napínavý, ale zároveň vysvetľuje, ako sa ľudia môžu pri plávaní v mori vyhnúť stretom so žralokmi a lepšie porozumieť správaniu sa žralokov.
Od pondelka 3. augusta o 21:00 hod.

picture
 
Žraločia terapia 

Spoločne s majsterkou vo voľnom potápaní Tanyou Streeterovou sa vydáte do oblasti Indického oceánu, kam putuje, aby prekonala svoj strach zo žralokov. Na Maledivách sa potápa s tzv. neškodnými žralokmi, aby sa pokúsila im lepšie porozumieť. Hodlá sa s nimi stretnúť pri voľnom potápaní a vstupuje do sveta žralokov za rovnakých podmienok ako oni- bez potápačského výstroja. Spočiatku Tanyu desí samotná myšlienka plávania so žralokmi lagúnovými. Aj napriek tomu sa však úplne prvý krát v noci voľne potopí do mora, kde sa to len hemží žralokmi. Začína sa zbavovať strachu a potopí sa, aby sa mohla stretnúť s nevšedným leopardím žralokom. Ďalej narazí na ohromný kŕdeľ rají obrovských a nakoniec si zapláva s najväčším predátorom vôbec- kolosálnym žralokom obrovským.
Od piatku 7. augusta o 20:00 hod.

picture
 
Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 2,87
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.