ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Triumf pre Kiu Picanto

14.11.2011 11:01:31 | * q
autonoviny.zoznam | Počet zobrazení: 1378x

Model Kia Picanto získal prestížne ocenenie “iF product design” za rok 2012.

 

Okrem kvality dizajnu si porota všíma aj ďalšie kritériá, ako napr. kvalitu dielenského spracovania, mieru inovácií, ohľaduplnosť k životnému prostrediu, ergonómiu a bezpečnosť.

“Ocenenie iF product design pre Kia Picanto je pre náš team obrovským úspechom a zároveň uznaním našej firemnej stratégie zameranej na dizajn”, uviedol šéf dizajnér Kia Motors Peter Schreyer.

Na väčšine trhov je Picanto dostupné s dvomi výkonnými benzínovými motormi (69 koní a 85 koní), ktoré v kombinácii s automatickým stop-štart ISG systémom znižujú emisie CO2 na ekologických 95g/km. V krajinách západnej Európy je štandardne k dispozícii 7 ročná (150 000 km) záruka.

Päť-dverová verzia Kia Picanto sa predáva takmer na všetkých trhoch, pričom sa očakáva, že predaj troj-dverovej verzie v Európe dosiahne až 36 % z celkového predaja modelu. V priebehu prvých deviatich mesiacov roku 2011 patrilo nové Picanto k najlepšie predávaným modelom značky Kia s 179 405 predanými kusmi.

Kia sa stala držiteľom iF product design award už po štvrtýkrát v priebehu troch rokov. V minulosti bola táto cena udelená modelom Venga (2010), Sportage (2011) a Optima (2011). Značka Kia získala v uplynulých rokoch aj ocenenie red dot design a to dokonca štyrikrát.

Od svojich začiatkov v roku 1953 sa udeľovanie iF product design award koná každoročne a patrí k najvýznamnejším svetovým oceneniam za vynikajúce výsledky v oblasti dizajnu. Jeho korene siahajú na medzinárodný veľtrh v Hannoveri, kde sa prvýkrát predstavilo pod názvom “Die gute Industrieform”. Postupne sa iF product design award vypracoval na jednu z naj prestížnejších svetových súťaží dizajnu. Tento rok bolo zaregistrovaných viac ako 2 923 výrobkov v 16 kategóriách. Kia Picanto zvíťazilo v kategórii “dizajn v doprave.”

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 4,12
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.