Potrebujet​e dobrovoľníkov v rozvojovýc​h krajinách?

18.7.2012 13:35:32 | * q
| Počet zobrazení: 231597x

Milí predstavitelia organizacii, ak realizujete rozvojove projekty alebo poznáte/máte partnerov v menej rozvinutych krajinach Afriky alebo Ázie, či dokonca v krajinach juhovýchodnej Európy, v tom prípade je táto ponuka určená práve Vam.

 

Európsky program GLEN (Global Education Network of Young Europeans, www.glen-slovakia.org) hľadá organizácie vo vyššie spomenutých krajinách, ktoré majú záujem hosťovať mladých europskych dobrovoľníkov po dobu 3 mesiacov. Ponuky dobrovoľníckych stáží je potrebné zaslať e-mailom na tigran.aleksanyan@glen-slovakia.org najneskôr do 15. septembra 2012. Dobrovoľnícke stáže by mali prebiehať v mesiacoch júl - október 2013. Všetky náklady spojené s výberom, zaškolením, vysielaním, pobytom a ponávratovými aktivitami dobrovoľnikov zabezpečuje program GLEN a/alebo jednotlivé vysielajúce organizácie v spolupráci s dobrovoľníkmi.

Blizsie informacie o programe GLEN a podmienkach zaslania dobrovolnickych ponuk /v slovenskom, ako aj anglickom jazyku/ najdete na webovej stranke www.glen-slovakia.org.