ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Odborná literatúra

Časopisy / Informatika / BZ! 04/2010

picture

BZ! 04/2010

 

Prichádzame s aprílovým vydaním magazínu BZ! S nárastom obľuby 3D filmov a dostupnosťou potrebných technológií začali výrobcovia hľadať spôsoby, ako trojrozmerný zážitok sprostredkovať čo najväčšej mase ľudí. O 3D zábave sa dočítate viac v tomto vydaní. Ukážeme vám aj digitálne rozprávkové knihy pre deti, či novú generáciu mobilných počítačov. Povieme vám aj o životnom štýle pre počítačových závislákov, poradíme ako si udržať zdravý mozog.

Nezabudli sme ani na fanúšikov motorizmu, či výdobytkov modernej techniky. Dozviete sa aj o technológii rozšírenej reality, ktorá sa neustále zdokonaľuje.

Nechýba však ani množstvo ďalších noviniek a zaujímavostí z biznisu a zábavy.

Poďte sa s nami pozrieť čo všetko vám prináša aprílové vydanie BZ! :-)


Keď realita nestačí...
Už sa vám stalo, že ste zablúdili v neznámom meste? Čo by ste povedali na to, keby ste mali možnosť namieriť kameru mobilného telefónu na okolité prostredie a na displeji by ste spolu s obrazom videli textové informácie, napríklad názvy ulíc, obchodov, hotelov. Ako by sa zlepšila vaša dovolenka, keby ste mohli kameru svojho telefónu namieriť na nejakú pamiatku a zobrazil by sa vám pri nej opis ako vystrihnutý z turistickej príručky? To všetko a ešte viac prináša technológia rozšírenej reality.

3D zábava na dosah ruky
S nárastom obľuby 3D filmov a dostupnosťou potrebných technológií začali výrobcovia hľadať spôsoby, ako trojrozmerný zážitok sprostredkovať čo najväčšej mase ľudí. I keď táto myšlienka nie je úplne nová, už v minulosti sme sa mohli stretnúť so zážitkom 3D projekcie v kinách IMAX, prelomovým rokom, keď sa 3D technológie dostávajú aj do domácností, sa stáva až tento rok. Nový 3D zážitok, určený pre filmový a herný priemysel, preniká do sveta bežných spotrebiteľov v podobe LCD monitorov, televízorov, projektorov, prehrávačov a ďalších zariadení.

Prichádza nová generácia mobilných počítačov
V poslednom období predstavili výrobcovia viaceré nové druhy mobilných počítačov, ktoré tu doteraz neboli: Asus EeePC, Apple iPad alebo Lenovo Skylight sú priekopníkmi nových formátov zariadení. Stretávame sa s označením tablet, smartbook, netbook, subnotebook, smartphon, handheld... Je toho už trochu veľa, preto nezaškodí vniesť do kategorizácie mobilných zariadení trochu svetla.

Novinky zo sveta biznisu a zábavy
Opäť prinášame v čriepkoch aj novinky zo sveta biznisu a zábavy. Dozviete sa o rôznych nových, či štýlových výdobytkoch techniky.

Denne aspoň 10 000 krokov pre svoje zdravie
Úsilie o zlepšovanie životného štýlu v oblasti zdravia zahŕňa primerané zníženie príjmu kalórií, celkovú zmenu zloženia stravy a zvýšenie fyzickej aktivity. Pri tejto snahe sú význačnými pomocníkmi aj merače krvného tlaku a krokomery, ktoré poskytujú dôležité údaje potrebné na sledovanie a porovnávanie nameraných výsledkov.

Životný štýl aj pre počítačových „závislákov“
V poslednom čase sa objavuje na môj vkus priveľa rôznych rád, ako by sa mal človek stravovať, pracovať, oddychovať, jednoducho, ako by mal žiť. Z každého kúta sa na nás valí celé množstvo zaručene pravdivých informácií. A aby sa v tom človek potom vyznal...

Novinky z motoristického sveta
Povieme si o štýlových autách ako sú Porsche Cayenne, Citroën Survolt, či Porsche 918 Spyder. No prinášame aj ďalšie množstvo noviniek z motoristického sveta.

Aprílové vydanie magazínu BZ! nájdete v stánkoch a v hypermarketoch už 3. apríla, iba za 1,90 eur :-)

  • Počet strán: 48
  • Vydal: DIGITAL VISIONS
  • Rok vydania: 2010
  • Formát: A4
  • Cena: 1,90 eur

Kontakt

Recenzie o publikácií:

Žiadne súvisiace položky
 
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.