ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Odborná literatúra

Časopisy / Informatika / INFOWARE 11/2010

picture

INFOWARE 11/2010

 

V novembrovom vydaní magazínu INFOWARE vám prinášame veľa zaujímavých tém čísla. Povieme vám o business process managemente, na čo si dávať pri zadávaní pozor a ako s ním dosiahnuť to, čo firma skutočne potrebuje.
Poradíme ako riadiť riziká v informačnej bezpečnosti, či ako spravovať výdaje firemného vozového parku.

Novembrové vydanie magazínu INFOWARE vám však prináša aj mnoho ďalších užitočných informácií, ktoré stoja za prečítanie.

Poďte sa s nami pozrieť do obsahu novembrového vydania magazínu INFOWARE :-)


Novinky
Medzi novinkami nájdete množstvo informácií zo sveta produktov, technológií, života IT firiem, trendov v rôznych oblastiach IT a telekomunikácií. Dozviete sa aj o zmenách vo vedení v jednotlivých firmách.

IT GALA 2010
Na spoločenskom večere IT GALA sa vo štvrtok 30. 9. 2010 odovzdávali prestížne ocenenia IT OSOBNOSŤ, IT FIRMA a IT PROJEKT roka 2010. Ceny udeľuje neformálne združenie slovenských žurnalistov a členov profesijných združení v oblasti informačných technológií a telekomunikácií.

BPM
Koľkokrát sa vám stalo, že ako zákazníci nejakej firmy ste boli nespokojní? Banka schvaľovala úver pridlho, požadovala dokumenty v niekoľkých krokoch, a nie naraz a vy ste nakoniec dostali úver rýchlejšie v inej banke. Alebo ste potrebovali vybaviť reklamáciu produktu a tá trvala dlhšie, ako ste očakávali, pričom za ten čas ste výrobok nemohli používať a vaša dôvera k predajcovi i výrobcovi bola naštrbená. Pritom možno stačilo, aby sa konkrétna organizácia zamyslela nad svojím fungovaním a obchodnými procesmi.

DMS
Systémy na správu podnikového obsahu sú tu s nami už viac ako desaťročie a za toto obdobie prešli výrazným vývojom. Dnes ich dodávatelia ponúkajú vo forme komplexných balíkov, pokrývajúcich široké spektrum funkčných oblastí. Úspešné nasadenie celopodnikového systému na správu obsahu však vyžaduje viac ako množstvo čŕt a komponentov. Riešenie musí umožniť integráciu s okolitým IT prostredím, zakomponovanie do obchodných procesov a podporiť pracovné postupy používateľov. V konečnom dôsledku sú to práve používatelia, ktorí rozhodnú o prijatí nového systému a úspechu jeho nasadenia. Dôležitý faktor je preto spôsob, ako sa systém na správu obsahu dokáže prispôsobiť návykom používateľov a spôsobu, ako pracujú s obsahom. A ako vlastne používatelia pracujú s obsahom?

Riadenie rizík
Riadenie rizík je oblasť, ktorej sa v dnešnej dobe dostáva vyššej pozornosti najmä v súvislosti s turbulentnými zmenami prostredia, v ktorom organizácie fungujú. Tieto zmeny sledujeme aj na príklade finančnej a hospodárskej krízy, pričom viacero štúdií uvádza, že práve neadekvátne vystavenie sa riziku, ako dôsledok jeho slabého riadenia, bol prvotný podnet, ktorý rozbehol mechanizmus špirály finančnej nestability. Ako má teda vyzerať riadenie rizík v nových podmienkach moderného podnikateľského prostredia?

Kniha jázd
Sledovanie nákladov na vozidlo, ako aj odhadovanie predpokladaných výdavkov na pracovné cesty umožní kniha jázd. Okrem zákonnej povinnosti viesť cestovné výkazy a náklady na cestu je vedenie takýchto položiek prospešné aj pri plánovaní výdavkov vo firme alebo na zabránenie zneužívania firemných prostriedkov.

Novembrové vydanie magazínu pre IT profesionálov INFOWARE nájdete v stánkoch už 3. novembra :-)

  • Počet strán: 64
  • Vydal: DIGITAL VISIONS
  • Rok vydania: 2010
  • Formát: A4
  • Cena: 1,96 eur

Kontakt

Recenzie o publikácií:

Žiadne súvisiace položky
 
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.