ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Animal Planet - programové tipy na jún

29.5.2008 08:38:11 | * q
| Počet zobrazení: 1406x

20 najnebezpečnejších zvierat Austrálie  

Austrália je krajinou neuveriteľných protikladov. Malé zvieratá sa bránia veľkým množstvom jedu a neľútostné tvory číhajú v zdanlivo pokojnom prostredí. Samotná rozloha a rozmanitosť tohto kontinentu poskytujú vynikajúce podmienky pre život celej plejády nebezpečných zvierat. Tieto tvory obklopujú Austrálčanov na pevnine aj v mori. Často aj neškodné zvieratá sa v zlomku sekundy zmenia, pokiaľ sa ocitnú v ohrození. Niektoré tvory by ste na zozname čakali a niektoré vás na ňom nemilo prekvapia. Všetky však patria k 20 najnebezpečnejším zvieratám Austrálie.
Od nedele 15. júna o 20:00 h

picture
 
Amazonská hlbina  

Amazon je poslednou neprebádanou oblasťou na Zemi. Čo však číha pod hladinou tejto obrovskej rieky? Animal Planet sa vydáva na priekopnícku výpravu do hlbín tohto nebezpečného, no prekrásneho sveta. Je neuveriteľné, čo všetko vedci objavili len nedávno. V 120 metroch pod hladinou žijú najpozoruhodnejšie tvory planéty Zem, ku ktorým patria primitívne delfíny, obrovské ružové paúhory elektrické, prapodivné lorikárie skrytozubé, obrovské čierne pirane, dvojmetrové ľudožravé sumce, trňuchy a žraloky belasé. Diváci sa zoznámia s týmito „hračkami prírody z hlbín“ a stretnú sa s tradičnými zvieratami amazonskej džungle – s anakondami, krokodílmi, delfínmi, jaguármi, tarantulami, kapustniakmi, opicami a papagájmi, ktorých životy sú s touto záhadnou riekou úzko späté.
Od pondelka 2. júna o 21:00 h

picture
 
Gibony: späť na slobode  

Tento ťažko polapiteľný príbuzný človeka je najmenší a najobratnejší zo všetkých opíc. Srsť gibonov, krásnych a jedinečných tvorov, má svetložlté, hnedé, šedé alebo čierne sfarbenie. Gibony, ktoré celý život trávia s jedným partnerom, patria k tým najmenej poznaným opiciam a pravdepodobne sú aj tými najkrajšími. V prostredí nádherného a očarujúceho dažďového pralesa v Indonézii sa pred kamerou odvíja príbeh o mimoriadnych situáciách, ktorým gibony čelia na Borneu a Sumatre. Je to príbeh o prežití a nádeji do budúcnosti, ktorú predstavuje opätovné vypustenie páru jedinečných gibonov späť do voľnej prírody. Seriál „Gibony: späť na slobode“ popisuje každodennú prácu spojenú s ich rehabilitáciou a načrtáva nevšedné vzťahy, ktoré sa vytvorili medzi gibonmi a ich opatrovníkmi, domorodcami odhodlanými zaistiť prežitie tohto živočíšneho druhu.
Od pondelka 9. júna o 19:30 h

picture
 
Pes šampión 

Seriál „Pes šampión“, ktorým divákov sprevádza Shauna Lowryová, známa moderátorka televíznej stanice Animal Planet, sa vracia v druhej sérii. Psom ponúka priestor ukázať sa v čo najlepšom svetle a predvádza ich povahy a talenty počas toho, ako proti sebe súperia, aby svojim pánom dokázali, že práve oni sú „Psom šampiónom“. V každom dieli súťaží päť psov v piatich kolách v najrôznejších disciplínach. Na priebeh dohliadajú traja skúsení porotcovia, ktorí ponúkajú rady čo a ako zlepšiť a bodovo hodnotia výkon psov podľa týchto kritérií: vzťah psov a ich majiteľov, spôsob výcviku a dokonca aj zmysel pre módu!
Od pondelka 16. júna o 19:00 h

picture
 
Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 1,45
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.