ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Animal Planet - programové tipy na október

29.9.2008 10:33:52 | * q
| Počet zobrazení: 1199x

Veterinárna polícia Južná Afrika  

Nové diely populárneho seriálu „Zvieracia polícia“ sledujú prácu vyšetrovateľov Oddelenia krutého zaobchádzania so zvieratami v rámci organizácie Cape of Good Hope v Južnej Afrike. Pracuje tu len dvanásť stálych zamestnancov v uniformách, ktorí vyšetrujú v teréne sťažnosti oznamujúce kruté zaobchádzanie so zvieratami v oblasti Kapského Mesta. Centrum môže prichýliť 400 psov, 200 mačiek a 25 koní a o zabavené zvieratá sa tu stará 80 ošetrovateľov. Stanete sa svedkami vyšetrovania psích zápasov, ktoré sú v tejto časti sveta veľmi obľúbeným, avšak nelegálnym športom. Rukami tímu záchranárov divokej zveri prechádzajú všemožné zvieratá od tuleňov, paviánov, krokodílov, korytnačiek, hadov a dravých vtákov po zebry, antilopy impaly a dokonca aj tučniaky. Seriál vám všetky zásahové akcie detailne priblíži.
Od pondelka 13. októbra o 22:00 hod.

Najlepší psí kaderník 

V seriáli „Najlepší psí kaderník“ sa stretne dvanásť najzapálenejších psích kaderníkov Ameriky, ktorí si zmerajú svoje sily v tvorivosti a láske ku zvieratám. Sledujte jednotlivých kandidátov, ako strihajú, trimujú a umývajú psov pri plnení rozmanitých úloh súťaže, ktorá vyvrcholí udelením titulu „Najlepší psí kaderník“. Títo strihači psov, ktorí sa sami považujú za najlepších z najlepších, žijú spoločne v módnom podkrovnom byte v Los Angeles s názvom „Psia búda“. Súperia spolu v malom salóne, kde na nich čakajú náročné úlohy kaderníckej úpravy psov. Patria medzi ne napríklad štylizovanie šteniatok na prvú módnu prehliadku, zostrih najexotickejších druhov psov a príprava roztomilých šteniatok na adopciu do nových domovov. Kto si tentoraz zo súťaže odnesie vychýrený titul „Najlepší psí kaderník“?
Od piatku 17. októbra o 21:00 hod.

picture
 
Kto z koho 

„Kto z koho“ je nenáročná snímka o dobrodružstvách so zvieratami, ktorý sprevádza Jamieho Crawforda najdrsnejšími prostrediami sveta. Jimmy pátra po tom, ako sa zvieratá zaujímavým spôsobom prispôsobili svojmu okoliu - od mrazivej tundry a hmyzom zamorených džunglí po dusivé močiare a vysušenú púšť. Ako nachádza zberač rosný vodu v najvyprahnutejšej púšti sveta? Ako je možné, že kozorožec horský sa nepošmykne na zradných skalnatých vrcholcoch hôr? Seriál sa zameriava na názorné porovnanie človeka so zvieratami. Zdôrazňuje geniálnosť adaptácie v dôsledku evolúcie a dokladá krehkosť ľudského tela. Zvládne Jamie ťažké situácie pri zdolávaní náročných úloh v divočine po fyzickej a duševnej stránke?
Od stredy 8. októbra o 20:00 hod.

picture
 
Planéta Zem  

Zoznámte sa s pôsobivým príbehom o živote na planéte Zem. Nádherný televízny zážitok predstaví výnimočné udalosti, nepredstaviteľné rozmery, ťažko dostupné lokality a blízke stretnutia s najobľúbenejšími, najdivokejšími a najnepolapiteľnejšími tvormi našej planéty. Seriál zavedie divákov na nezabudnuteľnú cestu najvyššími horami a najhlbšími riekami, náročnými ročnými obdobiami a každodenným bojom o prežitie v najextrémnejších podmienkach. „Planéta Zem“ vás prostredníctvom neuveriteľného rozpočtu, vysokého rozlíšenia a špeciálne vyvinutých techník natáčania zavedie do miest, ktoré ste doposiaľ nenavštívili a predstaví vám jedinečný obraz a zvuk.
Od nedele 19. októbra o 21:00 hod.

picture
 
Záchrana živočišnej ríše  

„Záchrana živočíšnej ríše’ je pútavý seriál, ktorý sleduje prácu ošetrovateľov a dobrovoľníkov v dobročinnom útulku Wildlife Aid v meste Leatherhead v grófstve Surrey. V stredisku každodenne odbavia stovky telefonátov verejnosti, veterinárov a ďalších odborníkov na zver so žiadosťou o pomoc pre choré, zranené alebo osirelé divoké zviera vo Veľkej Británii. Už ôsmy cyklus seriálu sa zameria na vplyv jednotlivých ročných období na divokú zver vo Veľkej Británii a na nebezpečenstvo, ktorému musia čeliť. Program, ktorým sprevádza Simon Cowell, zakladateľ centra Wildlife Aid, sa zameriava na niekoľko takýchto telefonátov, na ktoré reaguje 140 dobrovoľníkov a sleduje proces od záchrany zvierat až po liečbu v nemocnici. Diváci sa podrobne zoznámia so všetkými stránkami každodennej práce v najväčšom rehabilitačnom stredisku divokej zveri vo Veľkej Británii.
Od pondelka 20. októbra o 20:00 hod.

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 3,50
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.