ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Discovery channel - programové tipy na január

19.12.2008 14:29:53 | * q
| Počet zobrazení: 988x

Piata rýchlosť: Zbierka supervozidiel 

Máte možnosť vidieť najrýchlejšie, najkrajšie a tiež najdrahšie automobily, ktoré kedy boli vyrobené, inak povedané- supervozidlá. Túto špeciálnu epizódu moderuje bývalý pretekár a zakládajúci člen seriálu Piata rýchlosť Tiff Needell. Ohliadne sa späť v epizódach z predchádzajúcich rokov a vyberie z nich desať najlepších áut. Budú to Pagani Zonda C12S, Ferrari Enzo, Lamborghini Gallardo Superleggera, McLaren F1, Aston Martin DBS, Corvette Z06, Ferrari 430 Scuderia, McLaren Mercedes SLR, Ford GT a najrýchlejšie osobné auto na svete – Bugatti Veyron. Okrem toho budeme mať jedinečnú možnosť vidieť úžasné továrne, v ktorých sa tieto autá zostavujú, ako je napríklad Technologické centrum McLaren alebo francúzsky zámok. Čaká nás vzrušujúca vysokooktánová epizóda a úžasná prehliadka supervozidiel z celej histórie seriálu Piata rýchlosť.

picture
 
Opravovňa vrakov 

Už v druhej sérii sa vydáme do Opravovne vrakov. Bernie a Leepu budú tentokrát zostavovať autá na objednávku slávnych osobností zo sveta zábavy a športu. Ich zákazníkmi budú francúzsky futbalista David Ginola, bývalý hráč rugby a kapitán anglického tímu Lawrence Dallaglio a hudobník a televízny moderátor Jools Holland. Prvé auto, ktoré v tejto sérii budú zostavovať, je pre popovú legendu skupiny Spandau Ballet a slávneho britského drsného hudobníka Martina Kempa. Bernie a Leepu privezú z vrakoviska starého saaba a urobia z neho gangsterské auto v pretekárskom štýle pohánané turbomotorom. Pri prvej skúšobnej jazde však Martin bohužiaľ zistí, že oprava nie je zďaleka dokončená, ale čo horšie, na aute nie je bezpečné jazdiť. Do slávneho britského šampionátu automobilov triedy GT na pretekárskej dráhe v Rockinghame zostávajú len tri týždne. Dokážu Bernie a Leepu dokončiť prácu včas a zachrániť povesť Opravovne vrakov?
Od soboty 10. januára o 20:00

picture
 
Lovci tornád  

Každý rok sa spojí skupina vedcov, nadšencov a výstredných ľudí, ktorí majú spoločnú neobvyklú záľubu: sú to "Lovci tornád". Ich cieľom je pozorovať jeden z najničivejších prírodných živlov - tornádo. Skúmať tornáda z diaľky im však nestačí. Chcú sa dostať dovnútra týchto strašných búrok. Lovci tornád sa už v druhej sérii vracajú do Tornado Alley v Spojených štátoch. Meteorológ-bádateľ Josh Wurman, filmár Sean Casey a videograf Reed Timmer budú spoločne sledovať tornáda a pokúsia sa túto najničivejšiu prírodnú silu zachytiť na kameru. Odvážny tím spojí sily už v druhej sérii seriálu a prinesie nám cenné vedecké poznatky a jedinečné zábery z vnutra tornád. Vydajte sa spoločne s nimi po stopách tornáda!
Od stredy 14. januára o 21:00

picture
 
Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 2,38
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.