ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Odborná literatúra

Časopisy / Informatika / PC REVUE 4/2008

picture

PC REVUE 4/2008

 

Aprílové vydanie IT magazínu PC REVUE je už na ceste k Vám. V aprílovom vydaní sme zvýšili počet strán na 152, aby sme vám mohli priniesť čo najviac zaujímavých tém, veľkých a podrobných testov, najhorúcejších noviniek a samozrejme zmestili sa aj obľúbené seriály a rubriky. Tento mesiac sme pre vás pripravili aj skutočne po okraj naplnené DVD REVUE, na ktorom nájdete okrem programov k článkom v tlačenej verzii aj celý rad úplných verzií programov.


NOVINKY
V aprílovom vydaní PC REVUE máme viac noviniek ako je zvyčajne. Súvisí to s uvedením nových produktov na jarný trh. Prestavujeme tak napr. tlačiarne, webhosting, notebooky, tašky a batohy k nim, diaľkový ovládač, telefóny pre Skype, bezpečnostné kamery a chladiče.. Samostatná časť noviniek je venovaná tuningu stolových počítačov. Nájdu sa aj netradičné myši, doplnky pre notebooky a vreckové počítače.


CeBIT 2008 – stretnutie blízkeho druhu
CeBIT je stále najväčšia IT výstava na svete a pravidelne sa na nej zúčastňujú naši redaktori. Pripravili sme z nej kompletnú reportáž, predstavíme trendy a upozorníme na horúce novinky.


Ako sa žije v Silicon Valley?
Toto je netradičný článok, ktorý zachytáva naše putovanie po kolíske IT techniky – v kalifornskom kremíkovom údolí. Navštívili sme viaceré firmy, ktoré majú rozhodujúci vplyv v IT brandži a ich predstaviteľov sme sa pýtali na budúci vývoj. Chceli sme zistiť ako tu ľudia žijú a pracujú, koľko zarábajú a míňajú a tiež ako sú spokojní. Stretli sme sa aj so Slovákmi v tejto oblasti. Dozviete sa tiež ako sa pracuje v Google.


MEGATEST: Základné dosky pre platformu Intel
V rozsiahlom článku testujeme 17 základných dosiek pre platformu Intel – od najvýkonnejších a najlepšie vybavených modelov až po maličké lacné doštičky. Vyberiete si pre každý typ počítača: multimediálnu skrinku, herný superstroj aj tichý model do obývačky. Tentoraz v tabuľke nájdete o každej doske všetko, čo vás bude zaujímať, takže na nákupy si PC REVUE určite zoberte so sebou ...


MEGATEST: Ultraprenosné notebooky
V tomto teste predstavujeme najľahšie notebooky dostupné na slovenskom trhu. Dovedna sme testovali 13 modelov v širokom cenovom rozsahu. Začíname pritom už od hmotnosti 990 gramov so 7-palcovým displejom a diskom SSD. Od nášho posledného testu ultraľahkých notebookov sa veľa zmenilo, nastal výrazný nástup nových technológií. Okrem toho v špeciálnom článku exkluzívne predstavujeme skutočné špeciality – Apple MacBook Air a Panasonic Toughbook 7.


MEGATEST: Farebné laserové tlačiarne
Testovali sme tlačiarne hlavne na podnikové použitie a zvolili sme dve cenové kategórie – do 15 000 Sk a do 30 000 Sk. Chceli sme totiž predstaviť modely s rôznymi finančnými nárokmi. V teste sa zišlo 10 modelov. Testovali sme predovšetkým rýchlosť tlače, pozornosť sme venovali aj kvalite, nákupnej cene a prevádzkovým nákladom.


PREHĽAD: Biznis komunikátory na slovenskom trhu
Potrebujete byť stále on-line, čítať maily a odpovedať na ne alebo prezerať webové stránky? Nechce sa vám na to nosiť so sebou notebook alebo nechcete čakať, kým sa ten dostane do prevádzkového stavu? Potom môžete siahnuť po biznis komunikátoroch, ktoré sa na našom trhu bežne predávajú. Predstavujeme desiatku najpopulárnejších riešení a upozorňujeme na ostatné. Pri každom komunikátore uvádzame dôvod, pre ktorý by ste si ho mali kúpiť.


MEGATEST: Reproduktory formátu 2.1
Reproduktory formátu 2.1 predstavujú populárny doplnok k počítaču do domácnosti. V teste detailne predstavíme technické pozadie, uvedieme výhody a nevýhody týchto súprav. Upozorníme vás, na čo sa zamerať pri výbere reproduktora. V teste sme sa kriticky pozreli na deväť sústav z rozličnej cenovej hladiny a detailne sme ich otestovali. Na záver uvádzame, ktorú zostavu si na aký účel vybrať.


Softvérový výber PC REVUE na mesiac apríl
V tomto článku vám prinášame stručný popis úplných a špeciálnych verzií programov, ktoré sú umiestnené na aprílovej DVD prílohe. Môžete sa tak dozvedieť o týchto programoch viac informácií o tom, na čo všetko sa dajú použiť. Tak isto vám prinášame aj výber užitočných programov, väčšinou freewarové aplikácie, ktoré možno nie sú veľmi známe, ale svojmu účelu skvele poslúžia.

Tešíte sa na aprílové číslo svojho najobľúbenejšieho časopisu? :) Tak ho vyzerajte už 2. apríla vo vašich schránkach a na stánkoch


Kompletný obsah marcového vydania PC REVUE nájdete na: http://www.pcrevue.sk/buxus_dev/generate_page.php?page_id=53233

Kompletný obsah DVD REVUE nájdete na:
http://www.itnews.sk/buxus_dev/generate_page.php?page_id=53398

  • Počet strán: 152
  • Vydal: DIGITAL VISIONS
  • Rok vydania: 2008
  • Formát: A4
  • Cena: 119

Kontakt

Recenzie o publikácií:

Žiadne súvisiace položky
 
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.