ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Aká je vhodná starostlivosť o vodu vo vírivke?

28.2.2021 18:37:55 |
www.scandispa.com | Počet zobrazení: 1922x

Nie sme stroje a preto je pre nás odpočinok veľmi dôležitý. Spánok občas nestačí a potrebujeme vypnúť trošku inou formou. Vtedy je fajn si dopriať kvalitný relax vo wellnese.

Ako sa starať o vírivku 

Nie sme stroje a preto je pre nás odpočinok veľmi dôležitý. Spánok občas nestačí a potrebujeme vypnúť trošku inou formou. Vtedy je fajn si dopriať kvalitný relax vo wellnese, masáž, či odpočinok doma vo vírivke
 
Avšak vírivka vôbec nie je lacná záležitosť. Preto ak už máme toľko šťastia, že si ju môžeme dovoliť,  je starostlivosť o ňu veľmi podstatná. Čistenie a celkové obstarávanie je dôležité a preto informácie o ňom nájdete takmer v každom príbalovom letáku. 
Ako sa však starať o vodu, ktorú do vírivky použijeme? 
Do vírivky si môžeme vybrať vodu s chlórom, alebo bez neho. Chémia, ktorú do vody použijeme býva aj na báze chlóru, no rovnako aj na báze brómu, aktívneho kyslíku atď. 
 
Aby sme vodu udržiavali v poriadku, často sa používajú aj ozonizátory a UV lampy. Je dôležité dať si pozor, či ozonizátory majú skutočne kvalitný dávkovač ozónu a potrebnú zmiešavaciu komoru, ktorá je uložená ďaleko od vstupu do vírivky. 
 
Na to, aby bola voda naozaj čistá, je potrebné používať správne prostriedky. Najlepšie je nechať si poradiť od predajcu. 
Dôležité je: 


Čistiť hladinovú líniu


Na hladine vody sa usádzajú rôzne mastnoty z pokožky, ktoré obsahujú baktérie. Pre udržiavanie čistej vody, je potrebné túto hladinovú líniu čistiť. 


Čistenie potrubia vo vírivke


Dôležitá súčasť čistenia vírivky, je čistenie potrubia vo vírivke. Väčšinou toto čistenie prebieha pri výmene vody.


Čistenie vírivkových trysiek


Najväčší problém pre trysky, je vodný kameň. Je potrebné ich pravidelné vyberanie a odstraňovanie vodného kameňa.


Čistenie filtrov vo vírivke


Filtre musia byť čo najčistejšie a kvalitné, pokiaľ chceme zabrániť často špinavej vode. Na to potrebujeme kvalitné prípravky, dostupné sú aj iné pomôcky. 

Ak chceme aby naša vírivka bola plne funkčná a použiteľná, je dôležité všetky čistenia aplikovať podľa odporúčaní. Snáď si našim zanedbaním nenecháme pokaziť romantické chvíle, či relaxačný kúpeľ na záhrade

 

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 1,89
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.