ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Aký je váš najobľúbenejší štýl bývania?

30.6.2021 10:37:32 |
Obrázok od Pexels z Pixabay | Počet zobrazení: 1719x

Aký interiérový štýl bývania sa vám páči? Chystáte sa zariaďovať vás byt alebo túžite po malej zmene? Pripravili sme si pre vás niekoľko štýlov bývania, ktorými sa môžete inšpirovať.

Tradičný 

Tradičný je jedným z najstarších a najbežnejších štýlov dizajnu, má korene v tradičných tvaroch a formách. Často nájdete kúsky, ktoré sa od svojho prvého vzniku vôbec nezmenili. Nábytok a dekorácie sú formálne, štruktúrované a symetrické.

picture

Obrázok od Pexels z Pixabay

 
Boho štýl 

Bohémsky štýl sa stal v posledných rokoch stal veľmi populárny. Boho štýl sa vyznačuje v spájaní prírodných a organických prvkov. Nájdete v ňom veľa bambusu, ratanu a textílií v prírodnom štýle zmiešaných s jasnými farbami.
 
Vedeli ste, že, ...
... si byt môžete zariadiť aj podľa zásad Feng-shui? Táto technika vám prezradí, ako si zariadiť usporiadať a zariadiť nábytok, aby ste sa doma cítili príjemne. Kde umiestiť kôš na prádlo, v ktorom rohu je najväčšia pozitívna energia a podobne.

Ekologický 

Je neutrálny, je príťažlivý a je neformálny. Tento štýl je zameraný na vrstvenie neutrálnych textílií, ktoré sú svojou štruktúrou zaujme. V tomto štýle nájdete veľa svetlých drevín a prírodných textílií.

Minimalistický 

Štýl, ktorý je tiež veľmi aktuálny. Má veľmi čisté línie a jednoduché tvary, štýl však žije podľa mantry „menej je viac“. Pri výbere položiek do miestností, sa spotrebiteľ rozhoduje podľa toho, aby všetko malo svoj účel. Tu nenájdete príliš veľa dekorácií, objektov alebo vrstiev. 

Minimalistická rada pre lepšie bývanie: Nekupujte do domácnosti zbytočnosti, budú vám len zaberať priestor.

Škandinávsky 

Tento štýl má prírodné a ekologické prvky, je jednoduchý a minimalistický. Čo sa týka farieb, používajú sa jemne pastelové farby, svetle dreviny v bielych a krémových odtieňoch.

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 1,92
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.