ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Brigáda je dobrým začiatkom pracovnej kariéry

2.7.2014 09:54:56 | Redakcia portálu
www.brigada.sk | Počet zobrazení: 5750x

Takmer každý pracujúci človek začínal najskôr brigádami. Absolvovať rôzne brigády už počas štúdia, je výborná príležitosť ako získať pracovné návyky, skúsenosti, odborné zručnosti a kontakty. Portál Brigada.sk ponúka mladým ľuďom, absolventom a všetkým nezamestnaným rôzne ponuky na brigády na Slovensku aj v zahraničí a okrem toho aj rôzne funkcie, ktoré hľadanie brigády uľahčia.

Brigády na Slovensku aj v zahraničí, pravidelné spravodajstvo, simulátor pohovoru aj vzdelávacie kurzy 

Samozrejmosťou je veľká a pravidelne aktualizovaná databáza brigád od rôznych zamestnávateľov a personálnych agentúr vo všetkých regiónoch Slovenska, a taktiež aj v zahraničí. Brigády sú rozdelené podľa kategórií, okresov aj krajov pre jednoduchšie vyhľadávanie. Ten komu sa nechce pravidelne prehľadávať medzi brigádami si môže rýchlo a jednoducho nastaviť email agenta, ktorý bude posielať ponuky priamo do mailovej schránky.


Keďže trh práce sa neustále vyvíja, menia sa zákony, pracovné podmienky, odvody dohodárov a pod. mal by byť každý uchádzač aj brigádnik informovaný, k čomu slúži pravidelné spravodajstvo a novinky z trhu práce, v ktorom sa objavujú aj pozvánky na rôzne zaujímavé podujatia pre študentov a ďalšie dôležité informácie.


Hlavne po zavedení odovodov z dohôd nemali dohodári vôbec jasno v tom koľko zarobia v čistom a čo sa deje z ich peniazmi z výplaty. Nástroj, ktorý dokáže po zadaní pár údajov vyrátať výšku výplaty a odvodov je jednoduchá kalkulačka, ktorá sa taktiež nachádza na portáli.


Priamo na stránkach portálu sa dá pripraviť aj na pracovný pohovor. Stačí si vybrať pracovnú pozíciu, pre ktorú sa otestujete v simulátori pohovoru. Po absolvovaní simulátora, dostane každý odporčenie, či už je vhodné hľadať brigádu v danej oblasti alebo je potrebné sa ešte naučiť potrebné vedomosti a zručnosti.


Najnovšou aktualitou portálou sú bezplatné vzdelávacie kurzy pre mladých. Každý registrovaný užívateľ môže absolvovať kurz soft skills alebo finančnej gramotnosti a získať certifikát, ktorý môže byť ďalšou zaujímavou položkou v životopise.


Aktuálnu ponuku brigád, ďalšie informácie a funkcie nájdete na stránkach portálu Brigada.sk.
 

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 3,57
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.