ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Členenie parfumov do skupín a do takzvaných rodín vôní.

9.8.2018 09:43:13 |
https://www.parfumylacno.sk | Počet zobrazení: 3715x

Prečo existuje kategorizované členenie parfumov do skupín a do takzvaných rodín vôní? Prečítajte si o tom viac v tomto článku o parfumoch.

Aké kategórie vôní poznáme a prečo ich takto členíme? 

Základné kategórie parfémov?
Pýtate sa na to, aký má význam rozdeľovať a členiť parfumy do rôznych kategórií, skupín a takzvaných rodín parfumov? Prečo sa to robí a k čomu to vôbec môže slúžiť? Najlepšie si to vysvetlíme na príklade sviežich dámskych parfémov.
Osvieženie v letných horúčavách
Predstavte si, že je horúci letný deň - mimochodom v týchto dňoch to vôbec nie je potrebné - a radi by ste sa niečim ochladili. Po čom by ste siahli? Osviežujúci nápoj vie byť dobrou voľbou, alebo taktiež osviežujúce prostredie ako prechádzka v lese, lesné tôňavy, chladný park, tmavé pivnice, terasy či studená voda na kúpaliskách a na pláži.
Sladké, ťažké alebo skôr svieže parfémy?
A zvolili by ste si v takýchto horúčavách aj parfum s osviežujúcou vôňou alebo radšej niečo ťažšie, sladké či výrazné a prenikavé?
Osviežujúca sviežosť
S najväčšou pravdepodobnosťou by ste uprednostnili ľahké svieže parfumy, pred púdrovými parfumami, alebo nejakými ťažkými orientálnymi.
Pocit sviežosti
A je to logické, pretože aj osviežujúca vôňa nášho parfumu nás vie príjemne osviežiť, schladiť a udržiavať si svieži pocit a atmosféru aj napriek vysokým horúčavam - samozrejme to ale naznamená, že by nás to pred touto horúčavou nejako chránilo. Ide len o osviežujúcejší pocit.
Letná romantika
A takisto sú v letných teplých dňoch oveľa obľúbenejšie aj parfumy s takzvanou vôňou lásky. Také sú skôr romantickejšie parfumy, ktoré síce majú tiež sviežu arómu, no väčšinou aj s jemným sladkým nádychom.
Ak vás členenie vôní parfumov zaujalo, viac informácii môžete nájsť priamo na ParfumyLacno sk.

 

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 1,51
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.