ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Kde nájdete brigádnikov a ako si ich získate?

31.10.2022 11:19:14 | Redakcia portálu
https://www.brigada.sk/ | Počet zobrazení: 713x

Hľadať brigádnikov je rovnako namáhavá činnosť ako si hľadať brigádu. Zamestnávatelia hľadajú brigádnikov celoročne, ale v období, kedy sa blížia vianočné sviatky sa dopyt po brigádnikoch viacnásobne zvyšuje. Pokiaľ hľadáte výpomoc do svojej prevádzky alebo firmy, poradíme vám, kde brigádnikov nájsť a ako ich najlepšie osloviť. 
 

 

Uvažujete nad tým, že zverejníte inzerát, ale neviete ako a kde? Na internete nájdete množstvo inzertných portálov, kde môžete pridať svoju ponuku. Vyberte si však taký, ktorý je rokmi overený a máte istotu, že sa tu brigádnici pravidelne združujú a hľadajú prácu. 
 
Napíšte celistvý a úprimný inzerát
Dajte si záležať a tom, ako napíšete svoj inzerát. V prvom rade musí byť celistvý, teda nezatajujte nijaké dôležité informácie a vyplňte všetky kolónky. Najdôležitejšími sú požiadavky na brigádnika, náplň práce a mzda. 
 
Zaraďte inzerát do správnej kategórie a kraja
Aby ste brigádnikom uľahčili hľadanie vášho inzerátu v mori iných, zaraďte ho do vhodnej kategórie. Stránka má množstvo kategórií, ako napríklad, čašník, administratívne práce, informačné technológie, call centrum atď. 
Rovnako tak dôležité je zaradiť ho do správneho kraja či mesta. Brigádnik bude ihneď vedieť, kde sa brigáda nachádza a kde sa bude musieť dostaviť. 
 
Vylepšite svoj inzerát 
Mnoho zamestnávateľov má na inzertných portáloch problém zviditeľniť svoje meno alebo svoje inzeráty. Máme pre to riešenia: 
 
TOP brigáda je najobľúbenejšia služba. Po zakúpení presunie váš inzerát do prvých priečok, takže bude dobre viditeľná a navyše ju označí ako TOP. 
 
TOP zamestnávateľ je služba, ktorá vaše meno a logo firmy vystaví na domovskú stránku. Ihneď po otvorení portálu vás brigádnik spozoruje a po rozkliknutí si bude môcť prezrieť iba vaše ponuky.
 
Databáza brigádnikov vám sprístupní informácie o všetkých registrovaných brigádnikoch. Podľa vlastných potrieb a požiadaviek si ich môžete prefiltrovať a následne sa im ozvať s ponukou. 
 

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 2,55
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.