ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Nechajte prehovoriť knihy

8.10.2018 15:10:19 | Ing. Peter Balko
www.auraknihy.sk | Počet zobrazení: 3994x

Nechajte knihy prehovoriť - kúzelné čítanie s ALBI ceruzkou.

Kúzelné čítanie od ALBI 

Hovoriace knihy od Albi - kúzelné čítanie - ceruzka ALBI.

 
Zažite vždy niečo nové vďaka kúzelnému čítaniu od ALBI. Bude vás inšpirovať a motivovať k učeniu a hraní. Koncept skvelý pre deti, ktorý zaujme ale aj dospelých a môže sa stať skvelou pomôckou pri učení!
 
Čo je Kúzelné čítanie?
 
Kúzelné čítanie - unikátny vzdelávací koncept, vďaka ktorému sa môžu deti zábavnou a pútavou formou dozvedieť množstvo zaujímavých a užitočných informácii.
Kúzelné čítanie je určené pre deti v predškolskom veku, ale aj pre staršie deti, no bezpochyby zaujme tiež dospelých. Záleží len na tom, akú knihu si práve vyberiete.
 
Medzi najpopulárnejšie patrí Albi ceruzka - Hravé učenie, ktorá učiní vaše učenie príjemnejším a zistíte, že aj učiť sa môže byť zábavné a kreatívne. Na výber sú hovoriace ALBI knihy na rôzne témy ako Slovensko, zvieratká na farme, atlas sveta, svet zvierat, ľudské telo, dopravné prostriedky alebo dinosaury.   Používatelia nepochybne ocenia fakt, že knihy nahovorili populárni interpreti ako Boris Farkaš, Anna Šišková, Miro Noga či Dominika Zeleníková.   Ako kúzelné čítanie funguje a ako to využiť?
 
Používanie albi ceruzky je jednoduché.
Elektronická ceruzka ALBI slúži ako čítačka špeciálneho kódu, ktorý je ukrytý priamo na stranách kníh.
 
Vďaka tejto technológii dokáže ceruzka predčítať text vytlačený v knihe a aj text skrytý pod ikonami či obrázkami. To je však len zlomok toho, čo Kúzelné čítanie dokáže.
Výhody ceruzky ALBI:
Vďaka internej pamäti ju môžete používať ako MP3 prehrávač alebo ukladacie zariadenie USB. Ceruzka má tiež funkciu nahrávania zvuku. Pomocou špeciálnych samolepiacich štítkov si tak môžete nahovoriť vlastné hovoriace knihy.

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 1,41
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.