ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Parfémy FM

19.8.2014 11:33:41 |
http://www.parfumylacno.sk | Počet zobrazení: 4473x

Neplaťte za značku, plaťte za vôňu - plaťte len za to čo využijete a použijete, neplytvajte peniazmi na predražené značky. Viac info o parfémoch FM nájdete na parfumylacno.sk.

Parfémy FM 

Využite ponuku lacných parfémoch FM už od 14,70 Eur. Tieto parfémy FM sú inšpirované svetovými vôňami, avšak môžete ich získať za neporovnateľne nižšiu cenu.
Prečo je to tak? Prečo sú parfémy FM od firmy FM Group oveľa lacnejšie ako originálne značkové parfémy? Keď pritom všetci tvrdia že ich vôňa je rovnaká alebo veľmi podobná?
Je to najmä vďaka lacnému spôsobu predaja, ktorý spoločnosť FM Group používa na predaj a distribúciu parfémov FM. Jedná sa o priamy predaj - multilevel marketing, pri ktorom vznikajú minimálne náklady na distribúciu, sklady, logistiku, marketing, reklamu a podobne ... .
Parfémy FM predávajú priamym / osobným predajom jednotlivý samostatní predajcovia FM Group a aj vďaka tomu sú ceny parfumov FM také nízke. Takisto sa napríklad používajú jednotné flakóny pre všetky parfémy a tak sa nemusia vyrábať drahým spôsobom vždy nové flakóny pre každý jeden parfum, ale hromadne rovnaké flakóny pre všetky parfumy.
Taktiež sa veľa šetrí na názvoch parfémoch - parfémy FM sú značené jednoducho číslami. Naopak, originálne a značkové parfumy často používajú na názov mená známych celebrít, športovcov, osobností. To sa vo veľkej miere premieta aj do ceny týchto značkových parfumov, lebo sa musí platiť týmto celebritám vysoká provízia za zapožičanie mena a robenie reklamy. Takže aj tieto originálne parfumy by boli rovnako lacné, keby nepoužívali takéto predražené spôsoby predaja.
Ak Vás lacné parfémy FM zaujali a chceli by ste o nich zistiť viac, viac informácii môžete nájsť priamo na webe www.parfumylacno.sk.
Plaťte za to čo využívate - plaťte za vôňu, neplaťte za značku. Vyskúšajte kvalitné parfumy FM už od 14,70 Eur.

picture
 
Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 2,13
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.