ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Ratan ako zaujímavý prírodný materiál.

25.5.2020 13:31:15 |
https://www.mdum.cz/ | Počet zobrazení: 5427x

Ratan je zaujímavý prírodný materiál, ktorý sa používa často na výrobu nábytku. Poznáte jeho vlastnosti a aké sú jeho najväčšie výhody či prípadne nevýhody?

Prírodné materiály pri zariaďovaní domu. 

Pri zariaďovaní domu si môžeme vyberať z obrovského množstva materiálov, typov, druhov a značiek.
 
Výber z množstva dôležitých faktorov.
 
Pri výbere môžu hrať dôležitú úlohu veľmi veľa faktorov - od výberu spomínaného materiálu (či uprednostňujeme prírodné materiály, alebo iné) a takisto od účelu a praktickosti daného výrobku.
Praktickosť vs elegancia.
Niekto má radšej eleganciu a niekto zas praktickosť. Je super, ak sa podarí skĺbiť eleganciu s praktickosťou - dobrým príkladom môžu byť napríklad vhodne navrhnuté obývacie steny, ktoré poskytujú elegantný vzhľad a zároveň praktický úložný priestor.
Podobne to je aj s toaletnými stolčekmi.
No nielen praktickosť a vzhľad sú doležité. Veľmi dôležitým faktorom sú aj zvolené materiály, z ktorých je nábytok vyrobený.
 
Výhody prírodných materiálov.

Mnoho prírodných materiálov - drevo, ratan a ďalšie - ponúkajú okrem príťažlívejšieho vzhľadu často aj ďalšie výhody. Neraz to býva väčšia odolnosť, výdrž výrobku a minimálna údržba.
 
Prírodné ratanové doplnky.
Ratanový nábytok je zaujímavou možnosťou, ako môžeme spestriť nielen interiér nášho domu, ale aj záhradu, terasu, či balkón.
Ratan je zaujímavý prírodný materiál, ktorý má vysokú odolnosť - a tak napríklad vhodne zvolené ratanové stoličky môžeme bez obáv používať v našej záhrade, alebo na terase, pretože dokáže s prehľadom odolávať aj náročným podmienkam a najrôznejším vrtochom počasia.
Neraz môžeme vidieť ratanové stoličky na letných terasách v reštauráciách - je to určite aj kvôli odolnosti tohto prírodného materiálu, určite aj vďaka jeho príjemnému vzhľadu a v nemalej miere aj vďaka údržbe a ľahkej manipulácii - ratan je veľmi ľahký a aj ženy s ním dokážu bezproblémov manipulovať.

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 2,86
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.