ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Vhodné brigády pre mamičky na materskej

9.3.2022 12:43:05 | Redakcia portálu
https://www.brigada.sk/ | Počet zobrazení: 3037x

Ste rodič na alebo po materskej dovolenke a neviete nájsť prácu?Brigáda je skvelá príležitosť, ktorá jednak zvýši vaše príjmy, ale prispeje i novými vedomosťami a skúsenosťami. Môže byť užitočným prostredníkom medzi materskou a TPP zamestnaním, ak sa ešte necítite na riadny pracovný čas. 
 

Ktoré brigády by ste mohli na inzertnom portáli vyskúšať? 

Administratívne práce
Ak ste dostatočne komunikatívny, disciplinovaný a zodpovedný, je možné sa zaujímať o prácu v administratíve. Väčšinou sa na brigádnickú zmluvu príjmajú recepčné alebo asistentky šéfa. 
 
Asistent predaja
Vhodnou možnosťou pre brigádovanie po materskej je aj asistent predaja. Väčšinou zamestnávatelia, ponúkajúci túto pozíciu, nemávajú vysoké nároky na svojich zamestnancov. Záleží to však od špecializácie obchodu. Určite je nutné byť komunikatívny a zodpovedný. Pracovný čas je v prípade brigády o niečo flexibilnejší a kratší. 
 
Redaktor a prekladateľ
Živiť sa písnaím článkov? Niektoré PR agentúry robievajú hromadný nábor brigádnikov, ktorí potom píšu články pre klientov. Podmienka je jasná - je nutné dokonale ovládať slovenský jazyk! 
Ak je vašou silnou stránkou angličtina, nemčina, španielčina alebo maďarčina, môžete sa zaujímať o pozíciu prekladateľa. Je to jedna z prác, ktoré sa dajú robiť ako home office. Môžete napríklad prekladať webové stránky a stránky pre e-shopy. 
 
Doučovanie
Pomôžte žiakom a študentom s ťažkým učivom, ktorému nerozumejú. Budete potrebovať trochu trpezlivosti naviac a 100% znalosti v predmete ktorý doučovať chcete. Najobľúbenejšími sú matematika, fyzika, chémia a cudzie jazyku.
 
Oplatí sa práca na doma? 
Práca na doma je seriózna forma práce. Jednou z jej výhod je práce flexibilná pracovná doba, ktorú si môžete menežovať vy. Podstatné je, aby sa deadliny a zadania prác aozaj zodpovedne dodržiavali. Preto je potrebná dávka sebadisciplíny a samostatnosti 
Dávajte však pozor na podvody! Síce sa sieť s pozíciami na home office sa pretrhla, neznamená to, že všetky sú seriózne. Či pri hladaní práce mimo domov, alebo nadoma, je stále nutné kontrolovať pravosť zamestnávateľov. Podvodné inzeráty na prácu z domu rozpoznáte v momente, kedy si od vás zamestnávateľ vypýta vstupný poplatok alebo peniaze za materiál na úplnom začiatku práce. 


Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 4,14
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.