ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Xavier Crement a jeho kompletná trilógia dostupná v kníhkupectve auraknihy.sk

20.7.2016 11:02:24 | Ing. Peter Balko
www.auraknihy.sk | Počet zobrazení: 4104x

Kniha vám pomôže odhaliť mnohé záhady spoločnosti, prečo sa niektorí ľudia správajú tak, ako sa správajú a že vo väčšine prípadov si to ani neuvedomujú a myslia si, že tí druhí sa správajú zle.

Xavier Crement a jeho kompletná trilógia dostupná v kníhkupectve auraknihy.sk 

Najväčšie divy na svete nie sú pyramídy alebo Sfinga, ale to,

1) že k.k.ti veria vo svoje právo obťažovať iných ľudí
2) a že sú urazení, keď ich pristihneme pri čine.


Týmto výrokom začína úvod knihy Dost bylo kokotů od autora Xavier Crement.
Objasní vám mnohé záhady spoločnosti.
"Koko-tizmus" možno považovať za rovnako zhubný ako alkoholizmus alebo drogová závislosť. Postihuje žiaľ veľkú časť populácie. Smutné na tom je, že väčšina k.k.tov ani prinajmenšom netuší, že sú k.k.ti. Táto príručka vám pomôže koko-tizmus rozpoznať a v lepšom prípade aj vyliečiť.
Autor v knihe definuje, kto sú k.k.ti a prečo sa nimi ľudia stávajú, aké sú typy týchto ľudí, čo sa stane ak takýto ľudia ovládnu spoločnosť, aký je život v ich spoločnosti a nakoniec cestu k vyliečeniu.

Knihu Dost bylo kokotů nesmiete brať príliš vážne. Predsa len je to skôr paródia, než plnohodnotný lekársky návod na rozpoznanie obetí koko-tizmu v spoločnosti.
Vedci boli doteraz presvedčení, že za problémy ľudstva môže bieda, nevedomosť, kríza, globálne otepľovanie...
Ale mýlili sa. Tieto problémy sú dielom všadeprítomných k.k.tov, či už vo vláde, v médiách, v školstve a v jednotlivých náboženstvách a sektách, ktorí pod heslom "K.k.ti všetkých zemí spojte sa" zamorili našu planétu. Kde ich nájsť a ako sa ich zbaviť?
Dozviete sa v druhej knihe výskumu koko-tizmu od autora Xavier Crement - Kokoti jsou věční
Posledná knižka trilógie koko-tizmu má názov Spiknutí kokotů. V tejto knihe autor prichádza s najväčším odhalením: vlnu koko-tizmu v tomto storočí možno považovať za súčasť tajného medzinárodného spiknutia.

Je vôbec šanca ich zastaviť?


Kompletná trilógia dostupná v kníhkupectve auraknihy.sk

 

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 1,70
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.