ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Životopis online - zadarmo, jednoducho a rýchlo

15.6.2022 13:03:29 | Redakcia portálu
https://www.brigada.sk/ | Počet zobrazení: 748x

Vytvorte si s nami online životopis. Jeho tvorba vám nezaberie ani 10 minút. Predom pripravené šablónky iba doplníte svojimi informáciami a je hotovo. Aké ďalšie výhody má online životopis?

 

Životopis je najzákladnejším dokumentom v svete práce. Zodpovedá za prvé zoznámenie uchádzača a zamestnávateľa, podľa neho personalista alebo zamestnávateľ rozhoduje, či si vás pozvú na pohovor a napokon sa od neho môže aj odvíjať téma na pohovor. 
Štrukturovaný životopis je jeho najklasickejšia forma. Je dobre čitateľný, prehľadný a hlavne informatívny. Zamestnávateľ by sa mal v ňom jednoducho zorientovať a prísť na to, akej práci sa venujete, v čom sa vyznáte a čo viete. 
 
Tvorba životopisu však vie byť veľmi zdĺhavá a náročná. Keďže je potreba dohľadať si, ktoré veci nezabudnúť, aké informácie začleniť, aké nie, alebo ktorý štýl je pre tvorbu životopisu vhodný, často nad ním strávime aj hodiny. 
Vďaka online životopisu už nemusíte. Stačí si prejsť na stránku Brigada.sk, kde online životopis máte úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je, že potrebujete byť zaregistrovaný.
 
Na rozdiel od ručne robeného životopisu, v online resumé už budete mať pripravené kolónky, ktoré jednoducho iba doplníte. Ušetrí to množstvo času, online životopis môžete mať hotový aj do 10 minút a nestráviť nad ním hodiny. 
 
Online životopis ponúka viacero farebných variant, štýlov a fontom písma. Všetky môžete nakombinovať podľa vlastného gusta.  
 
Jedinou povinnosťou pri písaní online životopisu je, aby dopísané vecí boli napísane správne a čitateľne. Zamestnávateľ potrebuje pochopiť aké skúsenosti, prípadne vzdelanie, máte za sebou. Nezabudnite si po sebe všetko prekontrolovať. 
 
Do online životopisu môžete nahrať aj svoju fotografiu a pre každú pracovnú ponuku samostatne si môžete vytvoriť iný životopis. 
 

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 2,60
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.