ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

7 tipov ako si naladiť bývanie na hojnosť a peniaze v štýle feng shui

22.6.2021 17:38:27 |
Fotka od Alexander Stein z Pixabay | Počet zobrazení: 1908x

Jednou z najbežnejších otázok, ktoré sa ľudia pýtajú pri praktizovaní feng shui pýtajú, je, ako využiť feng shui pre viac hojnosti a peniaze. Ak vás zaujíma, ako sa zariadiť a usporiadať byt, aby ste si otvorili cestu k prosperite, prečítajte si naše nasledujúce tipy, ktoré vám k tomu môžu dopomôcť.

 

Prezrite si váš domov, je čistý a dobre sa o svoju domácnosť staráte? Alebo je to zhromažďovanie prachu a neporiadku? Ak ste si chvíľu všimli, čo sa tu deje, mali by ste porozmýšľať, čo by to mohlo predstavovať, pokiaľ ide o bohatstvo a hojnosť vo vašom živote. Tu je niekoľko jednoduchých tipov, ako získať viac peňazí a hojnosti do svojho života.

1. Opravte nefunkčné položky 

Z pohľadu feng shui je vždy dobré opraviť alebo sa vzdať všetkých rozbitých a pokazených predmetov. Rozbité predmety môžu naznačovať ťažkosti v oblasti financií.

2. Upracte si 

Máte predmety, ktoré nepoužívať? Veci, na ktoré vám zapadá prach ? Často si nechávame veci, iba preto, že sa bojíme, že ich jedného dňa budeme potrebovať. Ak sa týchto vecí vzdáte a ponecháte si iba veci, ktoré skutočne potrebujete a milujete, môže to pomôcť pri budovaní väčšej hojnosti.
 
Tip: Feng shui nás učí, že naše vnútorné svety a naše vonkajšie prostredie sa navzájom odzrkadľujú. Jedným z najlepších spôsobov, ako začať s feng shui pracovať, je jednoducho si všimnúť a uvedomiť si, čo sa vo vašej domácnosti deje.

3. Pridajte drevený prvok 

Jedným z nástrojov, ktoré sa používajú vo feng shui na úpravu energie priestorov, je práve systém piatich prvkov. Oblasť bohatstva je spojená s dreveným prvkom vo feng shui, takže pridanie dekorácie drevených prvkov môže pomôcť aktivovať túto oblasť vášho života. Jedným zo skvelých spôsobov, ako pridať viac dreva sú izbové rastliny. Môžete zahrnúť aj rôzne zvončeky alebo zvonkohry.

4. Pridajte vodný prvok 

Päť prvkov predstavuje rôzne aspekty prírody, ktoré na seba vzájomne pôsobia. Napríklad vodný prvok vyživuje drevo, čo dáva zmysel, stromy a iné rastliny potrebujú vodu, aby mohli rásť a prosperovať. Dobrým spôsobom, ako pridať vodný prvok, je napríklad umelecké dielo, ktoré obsahuje obrazy vody, riek alebo vodopádov.

5. Vyzdobte si domácnosť fialovou 

Oblasť bohatstva súvisí aj s fialovou farbou, takže ďalším spôsobom, ako vo svojom živote aktivovať hojnosť, je zahrnúť fialové predmety. Ametystové kryštály sú skvelým spôsobom, ako pridať nádych fialovej. Rovnako dobre fungujú aj ďalšie fialové dekoračné predmety, ako napríklad vankúše, deky, obrazy, sošky anjela či sviečky.

6. Pridajte citrín 

Citrín je nádherný krištáľ, ktorý sa často používa na pozývanie hojnosti a úspechu do vášho života. Kúsok citrínu môžete umiestniť do oblasti bohatstva vášho domova, nosiť šperky vyrobené z citrínu alebo nosiť malý kúsok so sebou v peňaženke.

7. Pestujte si veľkorysosť a štedrosť 

Ak chcete skutočne získať viac hojnosti a bohatstva, je dôležité zmeniť vaše zmýšľanie, a to tým, že prejdete z myslenia o chudobe na myslenie v hojnosti.
 
Ako môžete zdieľať svoje bohatstvo ? Môžete niečo darovať organizácii, ktorej veríte alebo podporiť malý podnik. Môžete tiež zdieľať svoje vaše bohatstvo spôsobom, ktorý nezahŕňa peniaze. Zdieľajte láskavosť, čas alebo vaše znalosti. Máte doma predmety, ktoré nepotrebujete, ktoré by ste mohli niekomu darovať, niekto, kto by ich mohol skutočne využiť a oceniť?

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 3,04
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.