ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Ako na šťastné partnerské vzťahy?

24.10.2018 11:12:06 |
https://www.parfumylacno.sk | Počet zobrazení: 8884x

Aké sú spôsoby vybudovania či nájdenia toho pravého partnerského vzťahu? Ako vytvoriť šťastný partnerský vzťah?

Ako sa dá vytvoriť šťastný partnerský vzťah? 

Kto z nás by nechcel nájsť toho svojho "ideálneho" partnera. Takého partnera/partnerku, s ktorým by sme si výborne rozumeli, zabávali sa, tešili sa spolu zo života. A navyše by sme sa mohli za každých okolností jeden na druhého úplne spoľahnúť.
 
Hľadanie šťastného partnerského vzťahu?
 
Koľko z nás má ale takéto šťastie? Koľkí z nás len márne dúfajú a stále hľadajú ten svoj ideálny vzťah? Ako sa k takémuto šťastnému vzťahu dopracovať? Je na to nejaký spôsob alebo pomôcka?
 
Potreba hľadania partnerkého vzťahu.
 
Dobré je sa spýtať, prečo vôbec hľadáme nejaký vzťah. Pretože často to býva len kvôli tomu, že sa bojíme samoty. Bojíme sa byť sami so sebou. A ak je toto ten dôvod potreby vzťahu - tak z neho málokedy vzíde šťastný vzťah.
 
Strach zo samoty.
 
Prečo sa ale bojíme byť sami so sebou? Bojíme sa vlastných myšlienok? Alebo nebodaj vlastného svedomia, ktoré by k nam mohlo v tichu hlasnejšie prehovoriť? Alebo sa bojíme toho, že kde nájdeme niekoho vhodného pre nás?
 
Radšej riešiť príťažlivosť na odohnanie samoty?
 
Mnoho žien sa pýta samo seba ako byť príťažlivá, či ako zvádzať mužov. No je to vždy tá správna otázka? Pretože takto sa môžeme zbytočne zamotať v pretvárke a hre falošných trikov - ktoré buď nejakým spôsobom krátkodobo zvyšujú príťažlivosť, alebo len vyvolávajú falošný dojem vyššej príťažlivosti.
 
Zvyšovanie vlastnej hodnoty ako prostriedok príťažlivosti?
 
Jedným z najjednoduchších spôsobov na zvýšenie vlastnej príťažlivosti je zvyšovanie vlastnej osobnej hodnoty. Ako sa také niečo dá dosiahnúť?
Niekto také niečo robí napríklad s úpravou stravovania a životného štýlu.
 
Zdravé stravovanie a vyššia príťažlivosť?
 
Ako to môže pomôcť pri hľadaní partnerského vzťahu? Veľmi jednoducho a zároveň komplexne. Pretože so zdravším životným štýlom sa automaticky cítime lepšie. A keď sa cítime lepšie sme aj automaticky príťažlivejší. A spúšťa sa tak oveľa viac podporných benefitov. Mimochodom potom vôbec ani nemusíme riešiť otázky typu ako chudnúť a podobne.
 
Čo by ste si teda radšej zvolili vy? Kvalitný partnerský vzťah založený na skutočných hodnotách? Alebo radšej nejaké lacné triky či pretvárku s krátkodobým efektom?

 

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 3,62
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.