ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Ako vybrať závesné kreslo pre vaše pohodlie?

6.9.2021 16:22:08 |
Photo by Sven Brandsma on Unsplash | Počet zobrazení: 1747x

Obývačka sa považuje za centrum domácností, pretože tam sa zvyčajne rodinní príslušníci stretávajú, pozerajú obľúbené filmy, preberajú rôzne témy, užívajú si šálku čaju či kávy alebo len tak leňošia.

 

Na, čo dbať pri výbere stoličiek alebo kresiel, v ktorých strávite príjemný čas?

1. Komfort je priorita 

Kresla sú najpohodlnejšie, keď majú šperky na ruky. Nielen na ruky, ale aj na nohy, aby sa vám sedelo ešte príjemnejšie. Taktiež môžete zvážiť hojdacie alebo závesné kreslo ako alternatívnu. Závesné kreslo vnesie do vášho domova originalitu a oceníte ho najmä pri chvíľach odpočinku, čítaní kníh alebo pri práci.

2. Veľkosť 

Predtým, ako sa rozhodnete kúpiť kreslo, posúďte veľkosť vašej miestnosti, ako aj to či budete mať dostatok miesta na prechádzanie sa v miestnosti. Kreslo by malo mať približne rovnakú veľkosť v porovnaní s vašou pohovkou.

3. Atmosféra miestnosti 

Atmosféra vašej miestnosti bbude pravdepodobne ovplyvňovať aj váš výber stoličiek. Ak je vaša izba zariadená formálnym štýlom, ktorú využívate na špeciálne príležitosti, je lepšie zaobstarať si čalúnené kreslá s operadlami, ktoré dodajú vašej miestnosti viac elegancie. Ak však v bývaní preferujete minimalizmus, pravdepodobne sa rozhodnete pre jednoduchý štýl kresiel. 

Tip: V prípade, že si chcete zútulniť byt a vašu miestnosť, vyberajte si typy kresiel, ktoré sú navrhnuté na lenošenie a ničnerobenie.

picture

Photo by href="https://unsplash.com/@curology?utm_sour 
ce=unsplash&utm_medium=referral&utm_c 
ontent=creditCopyText">Curology on href="https://unsplash.com/?utm_source=unspla 
sh&utm_medium=referral&utm_content=cr 
editCopyText">Unsplash

 
4. Materiál 

Materiál stoličky je ďalším faktorom, ktorý je potrebné zvážiť. K dispozícii sú kožené stoličky s hladkým povrchom a čistými líniami, ktoré dodajú vašej miestnosti punc sofistikovanosti.
 
Látkové stoličky sú dobrou voľbou, ak hľadáte niečo jednoduché a neformálne.
 
Ak máte doma domácich miláčikov alebo deti, v takom prípade je lepšie kúpiť si stoličky z materiálu, ktorý sa dá ľahko čistiť, ako napríklad z mikrovlákna.
 
No a samozrejme najpohodlnejšie sú pravdepodobne čalúnené stoličky do obývačky, najmä tie zamatové.

5. Kvalita 

Kvalita konštrukcie určuje nielen to, ako dlho kreslo vydrží, úroveň pohodlia, ale aj to, ako kreslo bude vyzerať v priebehu času. Odporúčame vám kúpiť si kreslo najlepšej kvality, akú vám rozpočet dovolí.

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 3,59
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.