ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Ako zabezečiť deti čo najzodpovednejšie?

9.12.2018 12:56:32 |
https://www.tomasmaga.sk | Počet zobrazení: 21267x

Každý zodpovedný rodič chce pre svoje dieťa to najlepšie. Každý chce, aby bolo jeho dieťa zdravé, šťastné a aby žilo v prosperite, dostatku a ideálne aj v hojnosti.
Ako čo najzodpovednejšie zabezpečiť či poistiť svoje deti?

Ako zodpovedne poistiť svoje deti a ako ich zabezpečiť čo najlepšie? 

Je veľa poisťovní či spoľahlivých finančných poradcov, ktorí vám ochotne ponúknu množstvo životných poistení a ďalších produktov pre deti. Môže ísť o výhodné produkty, no nie úplne vždy. Veľa krát sa dajú nájsť aj oveľa výhodnejšie a najmä spoľahlivejšie riešenia ako poistiť svoje deti.
 
Výhody ďalších riešení a produktov.
 
Často krát majú rodičia poistené svoje deti lepšie ako seba. Na prvý pohľad sa to môže zdať ako optimálne riešenie - však o svojich blízkych a zvlášť o svoje deti máme najväčšiu starosť, častokrát väčšiu ako o seba. No je takáto starosť a starostlivosť tou najlepšou, či najvýhodnejšou voľnou?
 
Najlepšie poistenia pre deti podľa odborníkov.
 
Podľa viacerých finančných poradcov a odborníkov, je najlepšie poistenie pre deti najmä dobré poistenie rodičov. Pretože rodič je živiteľ rodiny a má zodpovednosť aj za deti, mal by byť v prvom rade zabezpečený rodič.
 
K existujúcim životným poisteniam rodičov je možné pripoistiť aj vaše deti. Dajú sa takto pripoistiť rôzne úrazy, choroby, hospitalizácie či odškodné. Niekto navyše zvykne cez poistku aj sporiť - čo však opäť nemusí byť tou najvýhodnejšou voľbou.
 
Ako čo najlepšie zabezpečiť svoje deti?
 
Treba si však uvedomiť, že oveľa lepšie ako riešiť následky je prevencia.
 
Ako však zabezpečiť prevenciu pred rôznymi nepredvídateľnými nehodami, úrazmi, chorobami či iným vplyvom?
 
Áno, to sú veci na ktoré nemusíme mať vôbec žiadny vplyv. A môže byť dobré sa voči nim poistiť. No takisto môže byť dobré zvyšovať pravdepodobnosť toho, aby k takým udalostiam nikdy nemuselo dochádzať.
 
Ako zvyšovať pravdepodobnosť pohody?
 
Dá sa to napríklad starostlivou výchovou. Keď už od mala vedieme deti k samostatnosti, slobode, rešpektu a láske. Keď ich od mala učíme vnímať hodnotu svojho zdravia a vzťahov v rodine.
 
Väčší dôraz na vlastné zdravie, slobodu, samostatnosť, rešpekt a lásku?
 
Aj vďaka tomu si potom môžu dávať naše deti prirodzene oveľa väčší pozor na seba, na svoje zdravie a vyhnú sa tak najrôznejším nepríjemým situáciám.
 
Vplyv partnerského vzťahu rodičov na deti.
 
A veľký vplyv má na to aj partnerský vzťah rodičov. Ak je tento partnerský vzťah založený na dôvere, oveľa ľahšie sa táto dôvera a ďalšie významné prvky presúvajú aj do vzťahu s deťmi. A deti tak sa tak dokážu ľahšie učiť tým "správnym" veciam.

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 3,49
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.